Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pénisznek van szaga?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisznek van szaga?

Figyelt kérdés

A barátom az első az életemben, szóval nem tudom, hogy ez normális-e, és mindenkinél így van-e.

Szóval mikor a barátomat kényeztettem, és odaért a fejem, megcsapott, hogy a péniszének más szaga van, mint a teste többi részének. Nem büdös, csak más. Fura. De lehet csak nekem fura, mert nem vagyok hozzászokva, vagy nem tudom.

Na mindegy, szóval nem igazán tudom, hogy esetleg nem volt teljesen tiszta a párom odalenn, vagy a pénisznek eleve van egy "pénisz szaga"?



2016. nov. 1. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
:) annak a tájéknak ( mint a nőknél is) van egy jellegzetes illata, igen.
2016. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Minden nemi szervnek van egy jellegzetes szaga, a tiédnek is.
2016. nov. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

És mit tegyek, ha ez az illat nekem nem tetszik? Úgycsináltam, hogy nem vettem levegőt az orromon :(

És miért van ez, ha szeretem a barátomat??

2016. nov. 1. 08:24
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Az alap lenne h előtte zuhanyzik a pasid...
2016. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy szereted a párodat még lesz egy jellegzetes illata a péniszének még akkor is ha nem szereted.. Ha zavar akkor mossa meg intimmosakodóval vagy törölje meg intimtörlőkendővel.
2016. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Nyalj p.i.n.á.t. majd utána rájössz, hogy nem is olyan kellemetlen a f.a.s.z. szag.
2016. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
A nemek közti harc és utálat minden kérdés válaszaiban megjelenik, miért?
2016. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Az enyém olyan büdös, hogy árnyékot is vet
2016. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Egy alap"szaga" van, az jó esetben még vonzó is. Lehet, hogy elkezdett átmenni neki büdibe' :S vagy maradt ott " pisi " . Meg kéne mosni aktus után.

És igen, a pncinak is van több illatkompozíciója.. !! :D

De ha nem tetszik, minek nyalod ??

2016. nov. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
eh, ez kellemetlen, sajnállak kicsit, nem szívesen lennék hasonló helyzetben, mert nyilván kellemetlen lesz felhozni a témát, de muszáj lesz
2016. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!