Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen számokat tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számokat tudnátok ajánlani? (. )

Figyelt kérdés

A párommal jövőhéten leszünk két éve együtt, és szeretnék neki valami vetkőzős-táncolós-sztriptízes valamit előadni... Olyan számokat keresek, amikre lehet táncolni, és legalább egy kritériumnak megfelel az alábbiak közül:

- több műfaj keveredik (pl. Lindsey Stirling a hegedű&dubstep, vagy nightwish a rock-opera....) tehát ilyen érdekes

- nagyon fülbemászó dallama van

- nincs benne ének

- van benne ének, de nem zavaró (nem hörgős, nem Hobo, ahol a dalszöveg számít....)

- "szexi" (mint pl. a He is my boss, vagy a Mil pasos)


Tehát elég ha csak az olvasottak alapján az egyik pontra beugrik valakinek egy szám, küldje el, műfajtól függetlenül nyitott vagyok!



2016. okt. 31. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Oszvald Marika - Hajmási Péter
2016. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az olvasottak alapján nekem a 69 ugrott be mint kellemes szám... de lehet csak én vagyok perverz
2016. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyors és lassú is lehet... mindkettőből lehet kihozni jókat... (pl. lassú számra nem tudom "letépni" a dolgokat, és twerkelni, de lassúra meg jól néznek ki a finom, lágy mozdulatok......)
2016. okt. 31. 21:05
 4/10 A kérdező kommentje:
2.: Praiz száma?
2016. okt. 31. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha előttem elkezdenèl "twerkelni" én kiröhögnèlek... miért hiszik azt a nők hogy az szexi? Szerintem röhelyes hogy úgy mozog a valagad mint egy ízeltlábú potroha... :D
2016. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű teremtés lehetsz
2016. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jeremih - fuck u all the time

jeremih - birthday sex

zhu - faded

2016. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
??
2016. okt. 31. 21:09
 9/10 A kérdező kommentje:

5 - * röhejes ; amúgy nem feltétlenül twerkelni akartam, csak érzékeltetni szerettem volna, hogy a gyorsabb szám is jöhet...


6 - miért gondolod? és az baj?


7 - KÖSZÖNÖM!

2016. okt. 31. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:

ZHU - in the morning

Massive Attack - Inertia creeps

2016. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!