Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt valakinek szőrnyű szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek szőrnyű szexuális élménye férfival nőként? Mitől volt az és hogyan lehet túltenni magát az embernek?

Figyelt kérdés
nem erőszakosra gondolok, inkább ami összességében rossz érzéseket keltett.

2016. okt. 31. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok nő, de egyszer mesélte nekem valaki, hogy volt egy srác, akivel volt. És hát nem volt túlméretezve túlságosan. Ezzel még nem is lett volna baja, de ezt nem technikával, odafigyeléssel és remek elő és utójátékkal kompenzálta, hanem sebességgel.

Bele kérdeztem, nem az, amikor én szintén nem nagy farkú csinálom.(úgy szoktam, hogy akármilyen tempóval is, legyen az közepes vagy gyors, mélyre lököm be, hogy mozog az egész ágy is) Hanem kb mint a nyúl, amivel csak kellemetlen érzést tudott kelteni a lányban.

Állítólag még a srác többször is szerette volna megismételni a következő hetekben a dolgot, de a lány annyira kerülte és annyiszor utasította vissza, amennyire lehetséges.

2016. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Hát én a férfiként nővel típusról tudok beszámolni:D Egy olyan partner kell, aki segít feledtetni a dolgot:)
2016. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én marha bele mentem az anális szexbe. Utána szakítottunk is, az volt az első és utolsó. Azóta volt több kisműtétem, egy rémálom.
2016. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyannal nekem is akadt dolgom, amit az első írt. Szörnyű volt. Direkt felülre kerekedtem, gondolván - én kis naiv - hogy akkor majd én irányítok, de akkor is csak úgy lökte befele magát olyan hihetetlen sebességgel, hogy nem is élveztem, meg semmi, inkább fájt, meg kellemetlen volt. Egy megváltás volt, amikor elélvezett.
2016. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem allt fel neki. És mondta h bocsi olyan izgulós. Szenvedtünk egy darabig a farkával. Rémálom volt
2016. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az első (és utolsó) anál. Fájdalmas volt.
2021. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, mivel különösebben nem hatja meg a páromat, hogy én nem tudtam soha élvezni vele az együttléteket.

Teljesen elment tőle a kedvem. Ritkán kielégítem orálisan, de évek óta nem voltunk együtt.

2021. jan. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!