Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar lefeküdni velem mert fáradt?

Figyelt kérdés
Most is beöltöztem szexi rendőrnőnek és azt mondja, hogy nem akar megd*gni mert fáradt. Bezzeg a haverokkal nem volt fáradt inni. Én reagálom túl? Már napok óta erre vártam és nagyon kívánom 19/L 26/F
2016. okt. 31. 00:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Bosszúból igazoltasd
2016. okt. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt, és milyen volt a szexuális életetek régebben?
2016. okt. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező vagy kamuzik vagy pasi.....de nyomjátok neki a szöveget :DDDD
2016. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám az exemmel,a végén kiderült,hogy azért,mert a dagikra bukik,én meg vékony/sportos vagyok :D Csak azt nem értem,hogy akkor miért velem jött össze?Egy dagit nem mer felvállalni?

Na mindegy,a lényeg,hogy nálatok is valami gáz van.Beszéld meg vele,legyen őszinte,aztán meglátod,hogyan tovább.

20L

2016. okt. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám a jelenlegi párommal,szintén hetekig,néha egy hónapig sincs semmi,és persze mindig van alibi ha netán próbálkoznék (ami már nagyon ritka mert belefáradtam-természetesen így még jobban leritkult) az okok ugyanezek,fáradt,másnapos,fáj valamije,holnap sok munkája lesz..a sor végtelen,sokáig magamat okoltam kerestem a hibát,de korábbi exeimmel semmi ilyen gondom nem volt,sőt volt hogy mást se csináltunk...szóval valószínűleg menthetetlen a helyzet,kivéve ha esetleg az ágyban nem kap meg valamit és ettől vált érdektelenné,derítsd ki-beszélgess vele,ha nincs ilyen gondja akkor meg vagy szakítás,vagy követed ugyanazt a helytelen módszert amit én ,szexkapcsolat(ok) 26/F
2016. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!