Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok volt már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok volt már veletek, hogy a lány lenyelte és öklendezett? Ez mennyire szar nektek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat elege elkeseredtem...
2016. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem még a számba volt mikor öklendeztem..kib@.sz.tt sz@r íze volt..azt mondtam neki félrenyeltem..:ddd aztán többször nem is akartam vele találkozni,csak egy laza pipa volt aztán csoki.
2016. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mit egyen előtte a pasi, hogy jobb íze legyen?
2016. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Ananaszt
2016. okt. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen le nyeltem de olyan fura utó íze volt, hogy rosszul lettem és kihánytam.. Tudom illúzió romboló de egyszer próbáljátok már ki Ti is hogy milyen érzés... 22 L
2016. okt. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenen fent akadni...... Van az így.....
2016. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy a lány hányt de nagyon felizgatott
2016. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!