Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Aki sok pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki sok pasival szexelt már, az merre görbülő pénisszel találkozott már? És milyen formájuval?

Figyelt kérdés

Pl lefele,felfele gorbulo

Stb

Bananra hasonlitoval


2016. okt. 28. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
S-alakúval.
2016. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felfele a legjobb nekem. De volt oldalra, lefele, felfele túlságosan, ami már szinte visszafele görbült.


Forma is rengeteg volt. Nagy makk kis makk, egyező méretű a pénisszel, orsó alakú, stb.

2016. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
balra görbülővel és jobb volt mint az egyenes, jó volt vele a szex
2016. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számszerűen a legtöbb farok enyhén felfelé görbülő. Sok a kb egyenes is.

Az egyenesek és a felfelé görbülőek közt is vannak amik kicsit (nem durván) balra vagy jobbra hajlanak állva is.

A lefelé görbülőből elég kevés van, de azokat nem is nagyon szeretem az érzés miatt.


Banánra hasonlítóval kb csak 1-2-vel találkoztam, a legtöbb azért nem ilyen durván hajlik semelyik irányba.

2016. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ezt vizslattam. De ha feltűnt is akkor balra görbült.
2016. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!