Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is találkozott már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is találkozott már olyan nővel aki nem szop de azt élvezi ha nyalják?

Figyelt kérdés
Még régebben lefeküdtem egy nővel, akiben fel se vetődött, hogy a farkamat a szájába vegye, bezzeg a nyalást hangosan és sokáig élvezte. Kétszer feküdtünk le, a szex jó volt de szopás nem volt, rá se nézett a farkamra csak kézzel fogta. Ti is találkoztatok már ilyennel? Mit lehet vele kezdeni?

2016. aug. 31. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Én égen-földön keresek ilyen nőket...
2016. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Az hagyján, én ismerek olyan fickót, aki nem nyal, de élvezi, ha neki csinálják. Kinek mi...
2016. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Én pont az ellenkezője vagyok :D Szeretem a szopást,de azt nem,ha nyalnak...keress akkor olyan nőt,aki nem csak a nyalást szereti.

20N

2016. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én pont az ellenkezōje vagyok, cumizni imádok de ha nyalnak azért nem vagyok amnyira oda...
2016. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen, volt ilyen. Egy darabig türelmes voltam, de semmi nem változott ezért szakítottunk.
2016. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Karanténba vele!!

nehogy más is elkapja!!

Úristen, remélem nem sok ilyen van a világon, teljesen felzaklattam magam! :)

2016. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, bár ő azt mondta konkrétan az ízét nem szereti még az előváladéknak sem. Néha zuhany alatt csinálta.

Aztán belejött, mert az egyik szeretőjének, akivel csalt még azt is megengedte, hogy a szájába élvezzen :-D

2016. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen partnerem. Nekem így is megfelelt.
2016. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban kedvelem ha nyalnak, mintha nekem kellene cumizni. De ha a partner megkér, szívesen leszopom. Szóval nem fintorgok rá se semmi, de ha nem kell csinálnom az sem baj! :)
2016. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Miért pont ilyen nővel ne találkoztam volna?
2016. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!