Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik lányt választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok külsőre?

Figyelt kérdés
Dús szőke hajú , kék szemű,vékonyabb ,de melles lányt. Vagy pedig barna hajú , átlagos testalkatú, barna szemű, nem túl nagy mellű lányt?
2016. okt. 27. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szőke ,vékony, es Picicicist nem lehet? :D 22/F
2016. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbit, az átlagos barna lányt. Valahogy -nem tudom miért - jobban bejönnek mint a szőkék.
2016. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szőkék a zsánereim
2016. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kép alapján meg tudnám mondani, így a képzeletem szüleményei közül tudok neked választani egyet, akit te máshogy képzelsz el. Legyen a barna.
2016. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a vékony derekú kerek se-ggű jó lábút.

a mell mindegy milyen,csak ne lógjon.

a lényeg a derék,popó,láb.

2016. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát:

Egy ilyen: [link]


Vagy egy ilyen: [link] ?

2016. okt. 27. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a célod ezzel a kérdéssel? :P nekem inkább a szőke, most figyelj a képek gondolom csak az illusztráció kedvéért lettek kitéve, a leírás alapján pedig, a szőke mellekben jobb, kicsit vékonyabb ráadásul, mondjuk nekem nincs bajom egy bizonyos mértékig a súllyal, de ez jobb adottságokról árulkodik (remélem azért mondjuk egy 165cm/48-54 kg a vékonyabb kategória, nem egy 40kg-os), a melle még tovább nőhet ha picit még hízik, ha esetleg a súlyával nem lennék megelégedve. Most akkor a különbség, hogy egyik szőke-kékszem, másik barna-barnaszem, igazából nem tudom melyik jön be nekem jobban, lehet a barna, annyira nem szeretem ezeket a skandináv kinézetű nőket, de igazából annyira nem jelentős a differencia ebből a szempontból nekem, nem vágtam rá egyértelműen, hogy a barna szem-haj jobb párosítás, így igazából a többi szempont döntőbb jelentőségű. Emellett egyébként azért értelmetlenek az ilyen kérdések, mert ez nem így megy, hogy ilyen szem, olyan haj. Hajból és szemből is ezerféle kinézetű, minőségű van, és az ízlés is belejátszik, hogy ki melyiket kedveli inkább, van akik pld. feltehetően sokat sepregetnek, ezért automatikusan inkább az ilyen kinézetű hajak felé orientálodnak. És ez normális.
2016. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!