Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöjjek vele? Ti melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? Ti melyiket választanátok? Eggyáltalán járjak ojannal aki külsőre nem jön össze?

Figyelt kérdés

van egy munkatársam (mindketten 18 évesek vagyunk és diákmunkán dolgoztunk eggyüt) és szerintem bejövök neki, mert mindig kereste a társaságomat. Egy osztájba fogiunk járni. Az osztályba 30 lány és 2 fiu fog járni. a lány külsőre nem jön be annyira, de kedves oksos normális.

az alábbiakra gondoltam:

1Összejövök vele és ameddig a kapcsolat kibírja addig járunk

2:összejövök vele és ha találok jobbat akkor szakítok

megvárom az iskolát és talán akkor jövök össze vele.

Ti melyiket választanátok.

Eggyáltalán járjak ojannal aki külsőre nem jön össze.

(eddig 1 barátnőm volt az is 1 hétig, és ezen a téren nem vagyok jó )

csak komoly válaszokat ha lehet.


2010. júl. 3. 18:56
 1/10 A kérdező kommentje:

*nem azt akartam írni hogy nem jön össze, hanem azt hogy " nem jön be"

Bocs munkába voltam

2010. júl. 3. 18:57
 2/10 anonim ***** válasza:
oLYan, osztáLY... Amúgy szerintem ne járj vele. Minek, ha nem tetszik?
2010. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
öm bolti eladónak készülök és hát itten az csajos munka de szerintem mindenhol. na de mindegy nem ez a kérdés...
2010. júl. 3. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:

tanulj elsőbb

xDxD

osztLY okos

am sztem ne

2010. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ráérsz ezen gondolkodni, ha ő szerelmet vall. A kedvessége még nem bizonyíték.
2010. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért a lány valljon szerelmet? Egy pasi legalább annyira legyen tökös, hogy meglépi az első lépést. De a kérdezőt szerintem nem érdekli eléggé a csajszi.
2010. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most ez hogy mondjam külsőre nem az igazi de a belsője valahogy megfogott és nem tudom hogy ez elég lenne-e hozzá. kihasználni meg nem akarom.

Mellesleg ha utánna néztek 2*ra jól írtam az osztályt

2010. júl. 3. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezd azzal,hogy a másikat is embernek tekinted,akinek vannak érzései.Így máris kettőt kihúzhatsz a listáról.

2.

"összejövök vele és ha találok jobbat akkor szakítok"


Ő nem egy cipő,amit most ugyan muszáj megvenni,mert hideg van és fázik a lábad,de ha találsz egy csinosabb darabot,akkor ez megy a kukába.


"megvárom az iskolát és talán akkor jövök össze vele"


Maradok a cipős példánál.Ez olyan,mintha arra várnál,hogy végre kinyisson a bolt.Körbenézel,ha nincs szebb,jobb cipő,akkor marad az,amit korábban az utcán találtál.


Empátia!!!!Egy percig képzeld magad az ő helyébe.Ha téged egy lány csak "megtűrne",mert végülis fiú vagy,arra jó vagy,amire kellesz neki,meg ugye oda is vagy érte,hát egye fene járjatok,persze csak addig,amig nem jön egy helyesebb.Hogy éreznéd magad?

Ne bánts meg senkit feleslegesen,ne játsz más érzéseivel.Az a lány lehet,hogy oda van érted,de nem érdemli meg,hogy csak szórakozásként tekints rá,amíg nem lesz másik!!!

2010. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz..

Csak az a baj hogy én is ebben a helyzetben vagyok.

A fiu kedves aranyos meg fizet mindenhol stb.

de sajnos nem érzek iránta semmit:S de a társasága jóó meg eltudok vele lenni:S.. nemtudom:S

2010. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz..

Csak az a baj hogy én is ebben a helyzetben vagyok.

A fiu kedves aranyos meg fizet mindenhol stb.

de sajnos nem érzek iránta semmit:S de a társasága jóó meg eltudok vele lenni:S.. nemtudom:S

17/L

2010. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!