Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, titeket ez hogy érintene?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket ez hogy érintene?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöknek igénye lenne egy lány szeretőre mellettetek. A férfiak többsége szereti a hármast, de ha a lányok nem vennének be titeket, akkor is tetszene?


És az hogy érintene egy férfit, ha ez rendszeressé válna? Mármint a veletek történő szex gyakorisága csökkenne, úgy 60-40% arányban a másik lány javára. Szakítanátok?


Tegyük fel, hogy a barátnőtök ugyanúgy szeretne titeket, és a másik lánytól csak a szex kellene. Hármasról viszont nem lehet szó, mert a másik lány nem bi.



2016. okt. 26. 22:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A kapcsolatotok nem változna, a barátnőtök ugyanúgy csak titeket szeretne, csak a szex gyakorisága csökkenne, heti 4-5-ről, úgy 2-re. Többnyire felváltva jöhetnétek ti és a lányszerető, de a lány kicsit gyakrabban élvezhetné a barátnőtök társaságát.

Hármasról nem lehetne szó, de a másik lány esetleg belemehet, hogy nézzétek őket közben.

2016. okt. 27. 19:48
 12/19 anonim ***** válasza:

haha.

be is ba-szna,ha egy leszboszorka szabná a feltételeket nekem,hogy mit csinálhatok és mit nem.

pont fordítva.

neki kellene végignézni ahogy duglak és tilos lenne hozzád érnie.

aztán a vége előtt hirtelen odaugranék hozzá és ráverném az egész cuccot az arcára,utána a hajatoknál fogva vágnálak ki titeket a lakásból.

2016. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatotok nem változna, a barátnőtök ugyanúgy csak titeket szeretne, csak a szex gyakorisága csökkenne, heti 4-5-ről, úgy 2-re. Többnyire felváltva jöhetnétek ti és a lányszerető, de a lány kicsit gyakrabban élvezhetné a barátnőtök társaságát.

Hármasról nem lehetne szó, de a másik lány esetleg belemehet, hogy nézzétek őket közben."


...De ez nekem miért érné meg? Oké, az egy dolog, hogy akar egy lány szexpartner magának. Nem mondom, hogy szívesen venném, de ha valaki azt mondaná ilyen helyzetben, hogy "oké, semmi gond, feltéve persze, ha én is tarthatok magamnak egy fiú szeretőt, akivel időnként dugok egy jót", akkor még azt mondom, ezt megértem, nyílt kapcsolat, biztos van, akinek ez működik... de ha tényleg csak engem szeret, akkor miért vele szexel többször? (És ugye az azért minimum megvan, hogy én is félrekefélhetek annyit, amennyit ő?)

2016. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatotok nem változna, a barátnőtök ugyanúgy csak titeket szeretne,"


Ez már kapásból egy hatalmas változás. Méghogy szeretsz aha.


" csak a szex gyakorisága csökkenne, heti 4-5-ről, úgy 2-re."


Ez elfogadhatatlan.


" Többnyire felváltva jöhetnétek ti és a lányszerető, de a lány kicsit gyakrabban élvezhetné a barátnőtök társaságát."


Mondom, akkor én is beszerzek egy másik csajt és te csak a második leszel. De én korrekt leszek és 50-50 alapon fuglak titeket.


"Hármasról nem lehetne szó, de a másik lány esetleg belemehet, hogy nézzétek őket közben."


Márpedig ezért ez lenne a minimum nem gondolod. Egy leszbi rib*c meg nem fog feltételeket szabni nekem.

A fenti válaszolónak igaza van. Átraknálak szexhaver kategória, dugnálak egy ideig, aztán lapát.

2016. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ki van csukva, hogy ilyenbe belemenjek. Tudom magamról, hogy nagyszerű fickó vagyok, ezért soha nem is voltam féltékeny. Egy női vetélytárs ellen azonban nincs fegyverem. Megölne a féltékenység.
2016. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"Megölne a féltékenység"


Nem értem, miért? A lánytól csak a leszbikus szex kéne, nem közös jövő.

2016. okt. 28. 00:39
 17/19 anonim ***** válasza:

"Nem értem, miért? A lánytól csak a leszbikus szex kéne, nem közös jövő."


Persze, eleinte ezt mondja. De ha egyfolytában vele dug, téged meg már hanyagol...


Azért álljunk meg egy pillanatra, kérdező. Miért dugna többet vele, mint velem? Egyáltalán miért dugna rendszeresen vele? Egyszer ki akarja próbálni, az hagyján. De utána? Nem vagyok elég jó neki? Unalmas velem a szex? Vagy miféle probléma lehet, ami miatt kétszer annyit kéne lefeküdnie a csajjal, mint velem? Ez így hogy lenne egészséges párkapcsolat? Ha házas nőnek lennék a titkos szeretője, akkor egyeznék bele egy ilyen arányba talán. Vagy ha csak szexre kellek.


És csak hogy tisztázzuk, itt nem arról van szó, hogy hármas vagy nem. Engem nem is érdekelne egyáltalán a hármas, szóval majdnem tök mindegy, hogy a leszbi szerető be akarna-e venni engem, vagy nem.

2016. okt. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Nem értem, miért? A lánytól csak a leszbikus szex kéne, nem közös jövő."


Az a szomorú, hogy fel sem fogod az okokat. Kezdjük azzal, higy egy kapcsolat kétszemélyes nem 3, 4 vagy 5. Aztán miért akarnád többször a másik csaj pináját mint az én fa**nat? Egyáltalán minek egy másik punci? Ez nem kicsit megalázó. Normális ember nem megy bele ilyesmibe. A válaszolók nagy része is ezen a véleményen van.

2016. okt. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hmm van még remény az emberiség számára... ha másért nem, legalább a punciért lázadnának. :DDD
2016. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!