Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, titeket ez hogy érintene?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket ez hogy érintene?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöknek igénye lenne egy lány szeretőre mellettetek. A férfiak többsége szereti a hármast, de ha a lányok nem vennének be titeket, akkor is tetszene?


És az hogy érintene egy férfit, ha ez rendszeressé válna? Mármint a veletek történő szex gyakorisága csökkenne, úgy 60-40% arányban a másik lány javára. Szakítanátok?


Tegyük fel, hogy a barátnőtök ugyanúgy szeretne titeket, és a másik lánytól csak a szex kellene. Hármasról viszont nem lehet szó, mert a másik lány nem bi.



2016. okt. 26. 22:18
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:
100%
furcsán érezném magam,de hogy szakítanék vagy se nem tudom
2016. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Hááát... egy fokkal jobb, mintha másik férfi szerető kéne neki. Így legalább valamilyen szinten nem verseny a dolog... de azért mégis... Mivel nincsenek cuckold hajlamaim, nem hiszem, hogy jó szemmel nézném az ilyesmit, és legalábbis elgondolkoznék a közös jövőnkön, de ha úgy gondolom, hogy amúgy nagyon bízhatok a barátnőmben, és ez nagyon fontos neki, akkor talán hagynám, hogy kipróbálja néhányszor, alkalomadtán. Semmiképpen sem rendszeresen. 60-40%? Ugyan már... akkor legyen vele, és megtarthat engem szexkapcsolatra, amíg nem találok mást.
2016. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, téged hogyan érintene, ha a pasid biszex lenne és ő rendszeresen lefeküdne egy másik pasival.
2016. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

a csajszi átkerülne barátnőből szexpajtiba vagyis komolyból komolytalanba és közben keresnék új barátnőt.

nem osztozom a "tulajdonomon" senkivel.

2016. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy arra az időre te is keresel csajt magadnak.
2016. okt. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

"Ha a barátnőtöknek igénye lenne egy lány szeretőre mellettetek. "


Ebben az esetben én is igényt tartanék egy másik csajra.

2016. okt. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mellettem nem lehet más, nekem sem lenne más...

ha ehhez ragaszkodik, akkor keressen mást akinél ez belefér...


23F

2016. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagyis én szenvednék azért, hogy egy másik csajjal szórakozzon? Ez aztán a nagy szeretet részéről. :D
2016. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy (mondjuk most én vagyok a MAIN pasi) szeretjük-e egymást vagy hogy én nem, mert ha én nem szeretem akkor bármilyen bűntudat nélkül belemegyek és annyi lányt duok meg amennyit csak tudok, viszont ha szeretjük egymást akkor vagy azt mondom neki hogy Nem vagy pedig kőszívvel kibírom és felhozok egy másik nem biszex lányt miközben a ők szórakoznak és jól megudom ugyanabban a szobában :D aztán lehet hogy ráeszmél mit is tett és békülős szex keretében mindent elfelejtünk
2016. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyetlen feltételem lenne, velem ne csökkenjen a szex gyakorisága, minősége.Akkor nem bánnám, nem akarnék szakítani.
2016. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!