Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jaumo vagy tinder? Hol kapható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaumo vagy tinder? Hol kaphatóak jobban a lányok?

Figyelt kérdés

Egy csaj azt mondta nekem hogy tinderen könnyebb találni lányt szexre. De az nem tetszik a tinderben hogy állandóan a lányok 90% alá az van írva hogy Debreceni egyetem.


18/F



2016. okt. 26. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

A Jaumo-t senki nem ismeri.


Miért baj az, ha egyetemisták? Én Szegeden lakom és nálam is van kiírva a lányok 80%-ánál, hogy Szegedi Egyetem. Ez miért baj?


22/F

2016. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jah, az egyetemista lányok csak egyetemista srácokkal kavarnak és zavar mi? LOL


21/N

2016. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem zavar és nem baj. Csak olyan furcsa hogy mindenkinek az van kiírva. De akkor hagyom a jaumo-t.
2016. okt. 26. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:

2:

Amúgy annyi, hogy ebben a kor is számít.


Pl sok olyan 18-20 éves egyetemista lányt ismerek, akinek nem egyetemista a barátja, de azok a barátok általában 22-25 évesek, tehát nem egyetemisták, de idősebbek.


Kérdező, a lényeg az, hogy 18 évesen neked kb a 14-18 éves lányokra kellene hajtanod. Ha meg nem vagy egyetemista (de már végeztél a középiskolával), akkor lehetőleg neked magadnak SEM egyetemista lányokra kellene hajtani.


Az hogy valaki nem egyetemista srác, az nem kizáró ok az egyetemista lányoknak, de akkor legalább legyen már néhány évvel idősebb vagy legyen már valami más, amit fel tud mutatni. Ez a valóság.

2016. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de tinderen nincsenek 14-18 éves lányok :D
2016. okt. 26. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:

5:

De vannak :D


Annyi, hogy át kell állítani a facebookon a korodat és akkor enged regisztrálni.

Rengeteg olyan 16-17 éves lányba futottam már bele a Tinderen, akinek 18 éves kor (vagy annál is több) volt kiírva, de a leírásában meg oda volt írva, hogy "valójában 16 vagyok", vagy hasonló. Ezt a rendszert pont olyan könnyű kijátszani, mint amikor egy felnőtteknek szóló oldalon ott van, hogy "Ha nem vagy 18 éves, hagyd el az oldalt", és válaszként ott az Igen és a Nem.

2016. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a 16-17 éves tinderező lányok milyen könnyen kaphatóak szexre?
2016. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az a Jaumo
2016. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

8: Na igen, én is ugyanezt mondom.


7: Kb semennyire. Általában tartós kapcsolatért vannak ott, szóval vagy te is arra hajtasz, vagy át kell verned őket hogy megdugd őket.

2016. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!