Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá ha a párotok tesója szerelmes belétek és meg akar dugni titeket?

Figyelt kérdés
2 és fél évig voltam együtt barátommal ő 20 éves az öccse 18 mint én és rengetegszer be probálkozott már mindig direkt be jött amikor öltöztem hiaba zavartam ki meg pucérkodott elöttem ténylegesen úgy kezelt mintha a barátnője lennék meg mindig próbált velem kettesbe lenni közeledni hozzám stb aztán most szét mentem barátommal egy pár hónapja és a tesója folyton irkál hogy hogy vagyok stb és nagyon olyan érzésem van hogy le akar velem feküdni...
2016. okt. 23. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy próbát meg ér
2016. okt. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele le feküdni ennyire gusztustalan nem vagyok meg egyszer már össze verekedtek miattam és akkor sem szerettem volna testvérek között balhét meg most sem...
2016. okt. 23. 02:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak annyira nem tudom hova tenni ezt az egészet főleg nem azt h mit kezdjek vele...mert akárhányszor náluk vagyok én érzem magam kellemetlenül mert a tesója folyamatosan néz és probáltam már erről beszélni vele fe egyik fülén be másikon ki és persze tagadta meg multkor meg tudta h megyek strandra és ő is le jött osa ahova én és folyamatosan probalt magahoz huzni olelgetni az ölébe venni ugy h a fenekemet fogja
2016. okt. 23. 02:15
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Mekkora kretén féreg.

Isten farkát már.... Szánalmas.

Pofán röhögném, megfenyegetném egy perrel majd mindenhonnan kitakarítanám életemből.., tiltások, stb.

2016. okt. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha szétmentetek akkor szakíts meg Velük minden kapcsolatot.
2016. okt. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Baszabi ***** válasza:
Az 5 ös mond valamit szrintem
2016. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg mondanám neki hogy köztünk nem lesz semmi mert nem Őt szeretem. És remélem majd meg találja az igazit és engem felejtsen el. 22 L
2016. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!