Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, én vagyok fura, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, én vagyok fura, vagy veletek is megesik, hogy néha folyton a szexre gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elsősorban a lányoktól kérdezem, hogy nektek is szoktak olyan időszakok lenni az életetekben, amikor nagyon kívánjátok a szexet? Konkrétan az utcán minden szembe jövő pasit megkívánok ilyenkor. Sajnos az is előfordul ilyenkor, hogy megcsalom a barátomat, de egyszerűen nem tudok ilyenkor mit csinálni magammal és folyton egyéjszakás kalandjaim vannak (a pasim ritkán van itthon). Sok pasival is levelezek is, de csak akkor foglalkozok velük, amikor ilyen kívánós vagyok. Ti mit csinálnátok a helyenben? Velem van a baj?
2016. okt. 22. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond enis folyton erre gondolok.19L
2016. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak gondolsz rá vagy csinálod is mint én?
2016. okt. 22. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Elárulod, hogy mikor szokott ilyen időszakod lenni és akkor merre jársz?

Párszor szívesen mennék szemben veled! ;-)

Bár én pasi vagyok, de pont ilyen szokott velem is előfordulni. Vannak időszakok, amikor minden szembejövő lányt agyon tudnék kényeztetni és szeretni! :) Aztán megy az élet tovább...

2016. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

velem is elofordul igen szexelek is veluk...

es elvezem

mert elvezetes

nem unalmas, ha kulonbozo emberekkel csinalom, es mindegyikhez vonzodom !

volt /va nos pasim, baratnos... 3as...

igazabol szinte vadaszok rajuk

de nekem nincs kit megcsalni... bar az egyik fiu kapcsolatot akar, es azt hiszi, h nincs senki mellette :D de montam neki, h ne vegyuk komolyra, csak elvezzuk egymast

2017. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is folyton arra gondolok nagyon nehéz így :/
2017. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!