Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem a főnökömmel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a főnökömmel. Olyan gyengéd volt, olyan édes szex közben, figyelmes és aranyos, hogy beleszerettem. Nős. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Ez a pasi gyakorlott, tudja mit akarsz hallani, és ő azt mondja. És lám, totálisan elhiszed neki, aminek eredménye, hogy levadászott egy puncit. Aztán majd repül a következő áldozatra.

Hiába bizonygatod, nem szerelmes beléd. Szerinted miért nem hagyja ott a feleségét, ha annyira veled akar lenni?

2016. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem várom el tőle hogy elváljon a feleségétől
2016. okt. 21. 14:03
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kis aranyos vagy, megengeded hogy a feleségével maradjon? :)

Ettől még ribi vagy akit csak kihasznál, de te nem látsz tovább az orrádnál. Az ilyen buta libák tényleg csak szexre valók, biztos nem az eszedért tart ott. De ha ilyen idióta vagy akkor meg is érdemled hogy kihasználjon.

19/L

2016. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
basz.dmeg te mekkora egy hülye pic.sa lehetsz :D
2016. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Figyelmes és aranyos volt veled szex közben, hogy legközelebb is széttedd neki. :D :D Közben meg az asszonynak is beteszi, majd megy hozzád utána.Ugye milyen izgi és gusztusos? ;)
2016. okt. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ostoba rib*c.

Nem csoda, higy csak dugásra kellesz neki. Összejöttünk. Ez a legviccesebb az egészben.

2016. okt. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!