Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem a főnökömmel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a főnökömmel. Olyan gyengéd volt, olyan édes szex közben, figyelmes és aranyos, hogy beleszerettem. Nős. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanmár, nem összejöttél vele, hanem szexeltetek. Majd dob, ha jön a következő, jobb csaj. Tőled elveszi, amit otthon nem kap meg. Ne áltasd magad. Ha ez a megalázó szitu jó neked, akkor élvezd, amíg van, de ne sírj, mikor dob.
2016. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek az elsővel! Ne áltasd magad, felejtsd el...csak üritésre vagy jó neki.
2016. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Undorító!!! Mindketten szégyelhetitek magatokat! Ennél szemetebb dolog nincs a világon! Te meg ráadásul nagyon buta is vagy! Csak szexre kellesz nekik! Aztán meg haza megy a feleségéhez mint ha misem történt volna! Igazi gyökér a főnököd! Az ilyen férfiakat a falhoz állítanám! És ezt pasiként mondom!
2016. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
a fonoknek van esze kihasznalja a buta kerdezot rendesen. sztem jol teszi. peldakepem ez az ember.
2016. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezzel kellene foglalkoznod, hanem azzal, hogy egy nős embernek segítettél megcsalni a feleségét. Undorító. Nézz magadba inkább.
2016. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Haha...csak ürítésre? Pedig mikor összejöttünk a csók után azt mondtam állj, és nem is lett több. A kov alkalommal is én szabtam meg meddig megyünk.. aki ürít falhoz nyom és megdug! Ő azt tette amit kértem!
2016. okt. 21. 11:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz magadra, taps, taps.
2016. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Haha...csak ürítésre? Pedig mikor összejöttünk a csók után azt mondtam állj, és nem is lett több. A kov alkalommal is én szabtam meg meddig megyünk.. aki ürít falhoz nyom és megdug! Ő azt tette amit kértem!

"


Hmm szóval ha ez a helyzet, akkor már nem ürítés, sőt, totál te vagy a másik fele, igaz szerelme :D

Viccesek az emberek védelmi mechanizmusai.


Hagyjuk, ez totál buggyant :D de legalább van puncija, szóval túlélheti az életet.

2016. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen buta és naív vagy. Egy ilyen férfi pontosan tudja, hogy kell megszerezni valakit és te természetesen bedőltél neki, mert egy agyatlan liba vagy. Csináld csak tovább, remélem fájni fog a végén, mikor lecserél.
2016. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szereti a főnök a dominákat, de attól csak ürit beléd egyet, mert tudja, hogy segg hülye vagy.
2016. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!