Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányoktol kérdeznék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányoktol kérdeznék illetve minden lanytol?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm es nekem adja a szüzzességét de az én hmm-m elég ,,vastag" kb 2-3 uj széles..

Olyan kérdésem van hogy fájni fog nagyon neki? Valaki tudna tanácsokat adni.. azt akarom h a legtokeletesebb legyen minden ...


2016. okt. 18. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ne foglalkozz vele. Ha ezt a primitív makogást elnézi neked, egy kis feszülés meg pár csepp vér az semmi.
2016. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ezt nem szűz lányoktól kéne kérdezni... Legyél nagyon finom, hosszú előjáték, orál, lassan, apránként. Tegyél egy párnát a feneke alá, és nagyon figyeld a reakcióit. Ne siettesd, ne légy akaratos, tudj megállni, ha szükséges.


Remélem azért segítettem valamennyire. Érezzétek jól egymást. 😄

2016. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm...
2016. okt. 18. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te ne szexelj, ha ennyire fogalmatlan vagy..
2016. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Valamennyire fog fájni neki ezt természetes.. Izgasdd fel rendesen legyen nedves használj plusz síkosítót ha nem elég. Húz óvszert és próbáld finoman csinálni ne úgy hogy na " durr bele " ha fel van izgulva rendesen és nedves meg el van lazúlva nem fog annyira fájni neki. 22 L
2016. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

Ott a pont.

2016. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szüzhártyánál, kis farokkal is fájhat. Függ attól is, hogy mekkora a lánynak az fájalom küszöbe.

Van akinek fáj, van akinek nem. Van akinek vérzik, van akinek nem. Teljesen egyén függő.


Izgasd fel rendesen. Tocsogjon. Ki is nyalhatod, de ne élvezzen el, mert orgazmus után össze szűkül kicsit.

Húzz gumit. Tedd a farkad a punci bejáratához, mozgasd fel-le, míg jó síkos nem lesz a farkad tőle és szinte magától csúszik befelé. Tartsd egy kicsit ott, míg szokja. Csókolózzatok. Amikor érzed, hogy ellazult, egy határozott mozdulattal nyomd be. Aztán várj kicsit, ezt az érzést is hagy szokja.

Akkor is kérdezz rá, hogy fáj-e, ha látszik hogy fáj neki. Aztán kezdj el lassan mozogni. Egy idő itán kérdezd meg, hogy szeretné-e kicsit gyorsabban.

Kérdezgesd, kommunikáljatok.

2016. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ujjazni szoktad? Hány ujjal tudod, legalább kettő megy? Ha ennyi még nem megy, akkor még tágítgatnod kellene, ez egyébként szex előtt is fontos, a tágítás és a síkosítás.
2016. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem három ujj széles éselég nagy kezem van, sosem voltam szűz lánnyal de tuti nem kérdeznék ilyen ostobaságokat :D
2016. okt. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!