Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan néz ki számotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan néz ki számotokra az ideális 30-as férfi?

Figyelt kérdés
Ha lehet maradjunk a realitások talaján.
2016. okt. 17. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
sportos testalkat vagy legalább is egészséges életfől árulkodjon, ápolt, mosolygós, és a szögletes arc az a mindenem
2016. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Orultseg123 ***** válasza:
58%

Vonzo legyen....

A bankszamlargyenleg...

😂

2016. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Legyen férfias. Szerintem a 30-asok sokkal férfiasabbak mint a fiatalabb korosztály, tehát látszódjon rajta hogy érett férfi. Ne legyen elhízva, nem kell izmosnak lennie mégcsak sportosnak sem de ne legyen sörhasa pl. Nekem az ideális férfi szőrös, ennyi idősen már valószínűleg kinőtt az összes szőre. Egy-két ránc a homlokán, szeménél nagyon szexi tud lenni. A kopaszodás gyakori a férfiaknál úgyhogy nem zavarna.
2016. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
A 30-as meg a "férfi" nem igazán illenek egy mondatba. A tapasztalatom szerint a harmincasok még éretlen személyiségű kamaszok akik felnőttnek képzelik magukat. A Férfi 40 éves kor körül kezdődik.
2016. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szimmetrikus arcú, szexin szőrös felsőtest, borostás arc, sportos de nem kigyúrt testalkat...előttem is van akire épp gondolok.

Legyen intelligens,humoros, megérő,férfias.

2016. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!