Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kérdezzem meg mit szólna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg mit szólna ha közbe pisilnék? Utána nekem is hagynom kéne ezt neki? Lányok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Imádom mikor a párom a puncimat és fenekem nyalja. Viszont ilyenkor mindig ingert érzek rá hogy a szájába pisiljek. Izgat is a gondolat. Olyan volt már hogy a puncim és a popsi lyukam tele fújtam tejszínhabbal és ő kinyalhatta belőle az tetszett neki.
2016. okt. 16. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
imádnám *.*
2016. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,szerintem tetszene neki,én élvezném.
2016. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki. De lehet hogy az nem pisi hanem spriccelős orgazmus. Az érzés kb ugyan olyan mint amikor pisilni kell ezért nem meri sok lány el engedni magát mert attól tart hogy be fog pisilni. De ahogy a fiúk se úgy mi se tudunk Egyszerre Élvezni és Pisilni.. 22 L
2016. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hmmm, én nagyon díjaznék egy ilyen élményt!
2016. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!