Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, miert nem aruljatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert nem aruljatok el, hogy hany ferfival fekudtetek le?

Figyelt kérdés

Ismerkedes, sokadik randin peldaul szoba kerul. Azt mondjatok, hogy "nincs jelentosege". Ha nincs jelentosege, miert nem aruljatok el? :)


Engem erdekel. Nem azt mondom, h a szam miatt megitelem a csajt. De erdekel. Ahogy az is erdekel, h hany testvere van (nincs jelentosege), melyik a kedvenc fagyija (nincs jelentosege), vagy hogy a kutyakat vagy a macskakat szereti jobban (nincs jelentosege).

Ha mar itt tartunk, annak van jelentosege, hogy nem arulja el. Ez azt jelenti, hogy nem bizik meg bennem, hogy nem a szam alapjan fogom megitelni. Ha meg nem bizik meg bennem, mi ertelme folytatni (a kapcsolatot)?


Szoval lanyok: batran, oszinten megmondhatjatok, ha rakerdez a fiu...


2016. okt. 15. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne erőlködj kérdező,te sajnos lányok válaszát várod és amint látszok a válaszokból ők nem úgy gondolkodnak mint mi:D
2016. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom azt mondja, hogy neki nem esne jól, ha erről kéne beszélnünk. Ezért sose kérdeztem, hogy ő hány lánnyal volt eddig, és mivel tudom, hogy jóval többel, mint ahány pasival én, ezért annyira nem is érdekel, mert nekem sem biztos, hogy annyira jól esne belegondolni. De én elmondanám neki, ha kérdezné...
2016. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi elmondtuk egymásnak, hát... a srác felünk 100 felett, a lány felünk 20 felett, egyik számot se könnyű megemészteni.
2016. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi nők nem beszélünk veletek soha közös nyelvet és ezért nem fogjuk egymást soha megérteni.
2016. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért nem mondom el mert a nőket ez alapján meg/elítélik míg a férfiakat nem. Ti könnyen beszéltek. :D Ha egy férfit tényleg nem érdekel, érzem rajta hogy nem tulajdonít neki nagy jelentőséget akkor akár el is mondhatom de szerintem tényleg nem fontos. Engem sem érdekel hány nővel volt együtt.
2016. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért árulnánk el? Amugy sincs rajta számlálószerkezet.
2016. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!