Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, miert nem aruljatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, miert nem aruljatok el, hogy hany ferfival fekudtetek le?

Figyelt kérdés

Ismerkedes, sokadik randin peldaul szoba kerul. Azt mondjatok, hogy "nincs jelentosege". Ha nincs jelentosege, miert nem aruljatok el? :)


Engem erdekel. Nem azt mondom, h a szam miatt megitelem a csajt. De erdekel. Ahogy az is erdekel, h hany testvere van (nincs jelentosege), melyik a kedvenc fagyija (nincs jelentosege), vagy hogy a kutyakat vagy a macskakat szereti jobban (nincs jelentosege).

Ha mar itt tartunk, annak van jelentosege, hogy nem arulja el. Ez azt jelenti, hogy nem bizik meg bennem, hogy nem a szam alapjan fogom megitelni. Ha meg nem bizik meg bennem, mi ertelme folytatni (a kapcsolatot)?


Szoval lanyok: batran, oszinten megmondhatjatok, ha rakerdez a fiu...


2016. okt. 15. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert nyílván ha ismerkedünk valakivel nem a múltról akarunk csevegni. Pl ha te elárúlnád hogy mennyi nővel voltál akkor az lenne a következő kérdésem hogy ugye használtál e óvszert... És ha nem igazán.. Akkor valószínűleg óvszer nélkül nem dugnék veled.. De hát igazából nincs jelentősége... Vagy mégis? Ezt döntsd el te.
2016. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert minek a múltban vájkni? Ha mondok egy számot, az további kérdéseket vet fel, blablablabla...
2016. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha 0 -5 ig akkor prűd vagyok

Ha 6-10 ig bevállalós

Ha 11-15 ig akkor könnyűvérű

Ha 16-20 lotyó

Ha 20 felett kur-va

Mert meg lesz a véleményed rólunk mindenképpen.


A jelenlegi páromnak megmondtam hogy 10 pasival szexeltem. Hát nem volt nagy öröm. De elfogadta. Szóval attól függ hogy mennyire bízik benmed, mennyire fogadod el ... Stb Majd megnyílunk ha ugy gondoljuk.

2016. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
mert nem a ti dolgotok
2016. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ugyanazr gondolom amit a 3-as válaszoló. Mindenképpen lenne plusz gondolatod hozzá. Prűd, bevállalós, könnyűvérű, k.urva stb.

Akármennyit mondunk festesz egy képet rólunk a számok alapján.

2016. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedem és komolyodik, akkor elmondok mindent, ezt is... De akkor ő is! Ennyi. :D
2016. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Ja meg amúgy is magánügy szerintem...
2016. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
68%
van e huvelygombaja azt kell kerdezni eloszor
2016. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én elmondok mindent mert úgy vagyok vele, hogy ha ez alapján ítél meg akkor így járt, nem ragaszkodok olyan emberhez aki képtelen lenne úgy szeretni ahogy vagyok. Amúgy az hülyeség hogy ha nem bízik meg benne mi értelme folytatni a kapcsolatot..senkiben se bízok meg 2 randi után, az egy hosszú folyamat és általában kialakul idővel. Ha nem, akkor gond van, vagy ha rossz emberben bíztam meg akkor is. De ilyen még nem fordult elő. Na midnegy azért kell folytatni a kapcsolatot hogy kialakuljon a bizalom:D Mondjuk a szexpartnerek mennyiségének elmondása nálam nem bizalom kérdése, az egy olyan infó ami engem is érdekel és nem azért mert ez alapján ítélek meg valakit, hanem máshogy kell nekem is és neki is állnia valakihez egy kicsit akinek 30 meg akinek 0 partnere volt. Amúgy ha valaki iránt érdeklődök akkor mindent akarok tudni, a legjelentéktelenebb apróságot is, szóval én is elmondok mindent és nem mondom azt hogy nincs értelme:D Mondjuk a fokozatosság azért kell, nem minden esetben tudok megnyílni teljesen egy félig ismeretlennek.
2016. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

:) Itt a bukfenc. Vagy nem? B.sszus...

1. ha nem mondja el, nem bizik meg bennem, hogy nem itelem

meg

2. ha azert nem mondja el, mert attol tart, hogy megitelem, es "konnyuverunek" stb. konyvelem el... akkor ugy akar belemenni egy kapcsolatba, hogy elhallgatja, hogy "konnyuveru"?


Sehogy se jon ossze. Mondja el a legelejen, oszinten, es bizzon benne, hogy nem itelem meg. Ha megis van miert megitelni, hat ennyi, igy jart, de legalabb nem hazugsagra epul a kapcsolat.

2016. okt. 15. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!