Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki szereti a pisiszexe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szereti a pisiszexet? Milyen élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

Hol találhatok végre olyan lányt aki szereti, élvezi ezt a fajta együttlétet?

Néha úgy érzem, hogy túl perverz vagyok minden lányhoz.



2016. okt. 15. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Én imádom.Régen egy szexkapcsolatomban rendszeresen csináltuk.Bele a puncimba,vagy popsimba,meg persze a számba,vagy pl. amikor nyalt random elkezdtem pisilni,vagy amikor épp bennem volt.Vagy még az utcán mikor buliból mentünk haza (szerencsére éjszaka elég kihalt a környék nálam) leguggoltam két kocsi közé és úgy kaptam a számba,testemre,ha szoknya volt rajtam a puncimra.Ő utána letérdelt én fölé álltam és szépen lassan engedtem a szájába,hogy meg tudja inni.Olyan is volt hogy lementünk a partra éjszaka (közel lakik a Dunához),leültem a kövekhez,ő mögém állt és pisilt a hajamba/nyakamba.Vagy beleültem az ölébe mikor szoknyában voltam,és pisiltem.Isteni volt az összes ilyen élményünk,teljesen benedvesedek ha csak rá gondolok.Kár hogy lett komoly barátnője,és így már nem akartam folytatni vele..
2016. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Szeretem a pisiszexet,annak is különösebb fajtáját :)
2016. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Milyen az a különösebb fajta?
2016. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Mi az a pisiszex?


24f

2016. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
1.te egy álom csaj vagy!!!
2016. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak egyszer pisiltek a nuncimba de nagyon jó volt. :D 12L
2016. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
38%

szerintem kamu


eléggé büdös szaga van a psinek és hányingert keltő,nem higénikus..

2016. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A pisi steril és ha sokat iszik az ember, annyit, hogy ne legyen sárga színe akkor nem hogy szaga de íze is minimális. Lehet ezt ésszel is, hogy élvezhető legyen.
2016. okt. 27. 19:48
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Na ez egy extrém nehézségű feladat :D

Válaszd ki a kommentelők közül a trollokat, illetve a szavazatokról állapítsd meg, milyen mértékben pontoztak poénkodásért, és ténylegesen komolyan.

2016. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
31%
A húgynak csipös szurós szaga van,nem véletlenül panaszkodnak a lányok hogy a pasi megmoshatta volna mielőtt a szájukba vennék..
2016. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!