Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, sex közben mi az amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tejfol666 kérdése:

Lányok, sex közben mi az amit a legjobban szerettek ha csinál veletek a partneretek?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra hogy nyalás, elfenekelés, mi az amitől a legjobban felizgúltok és még sexéhesebbé váltok? Köszi előre a válaszokat. :)

#szex #izgalom #testikontaktus #adjatoktanácsot
2016. okt. 14. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Válaszokat? Na erre kíváncsi leszek, hány Nő mondja el őszintén :)
2016. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Én a nyalást szeretem legjobban, ha ki kell emelni valamit! Imádom, ahogy csinálja!!! :)

FelizgUlni a nyak cirógatástól és a fülbe suttogástól tudok legjobban, SZex közben pedig a csiklóizgatást szeretem, mikor magától nyúl oda csak úgy egész finoman, hogy na és most milyen?! :)

2016. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem (számomra), az a legizgatóbb, ha látom rajta, hogy nem csak azért akarja, hogy ürítsen, hanem engem (is) akar, vágyik rám. Nem önző! Egymásra tudunk hangolódni, és számít neki, az én örömöm is.

Tudja, hogy éppen lightosabbra vagy vadabb kimenetelű dologra vágyom.

Sok testi kontakt, kommunikáció közben, amivel tovább spanoljuk egymást. Ismerjük egymás testét - erogén zónáit és közben azok sem maradnak ki.

2016. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Nyalás enyhe fenekelés, finom puszik csókok. 22 L
2016. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a fenekemet nyalja, illetve ha erősebben rámarkol a csípőmre és rendesen "felnyársal", ezt általában kutya pózban, vagy állva szoktuk.
2016. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyalás, csókolózás, és érezzem, h imádja minden porcikámat
2016. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!