Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha barátnőtök le szeretné mérni a farkatokat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 22:16
 1/8 anonim válasza:
81%

Mint minden normális személy/férfi. Elhagynám mert egy szajha.

Bár ha rólam van szó eleve kiszűröm a genetikai hulladékokat ismerkedésnél.

Több dolog miatt előfordulhat:

-Mert beszélni akar a szexuális életetekről a barátnőjének, dicsekedni vagy éppen kibeszélni a farkad mérete miatt függően, hogy az milyen. Senkire nem tartozik két emberen kívül a szexuális életetek szerintem, akár dicsekedni akar/akár az ellenkezője, akár csak beszélni másnak erről.

-Vagy mert baj van a szexuális életetekkel illetve ha még nincs akkor előítéletes a mérete miatt. Szintén nem egészséges egy kapcsolatban az, hogy belekötsz egy párkapcsolatban abba, hogy mekkora a melle, stb.. miért van vele ha nem tudja elfogadni őt úgy ahogy van?

Szerintem nem valami normális, hogy mint valami full idióta méricskélni akarja a nemiszerved. Egyáltalán minek? Ha nem lenne neki megfelelő, látásból is megállapítaná, esetleg mm-re pontos követelménye van?

2016. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen éppen ezért hagytam el azonnal, mert a vibrátorával mérte össze (már azért elhagytam volna alpból is , mert nekem mutogatja a 20 centis vibrátorát..legyen vele boldog aztán ennyi volt a kapcsolat)....2 hónapja voltunk együtt nem hagyott bennem olyan mélynyomokat a dolog inkáb csak elszomorító, hogy sokaknak ez a legfontosabb egy párkapcsolatban, vagy a mell méret. Ha 10 centis farkam lett volna megérteném, de talán még akkor sem ,hogy méricskéli valaki..kíváncsi voltam ,hogy más mit tett volna a helyemben.
2016. okt. 12. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem a határaidat méregetné ő,nem a farkadat.

miért nem mondtad neki ha ez zavar téged,hogy-menj már innen a pitsába a hülyeségeddel,mert kiba-szlak téged is meg a játékszeredet is!apád fa-szát méregesd ba-zdmeg!

vagyis megmutatod,hogy nem lehet téged akármilyen baromságba belerángatni.

egy ilyen emberes kiosztás után hüppögnek mint a gyerekek,megsértődnek,aztán 1 óra múlva meg ők jönnek oda engesztelni,hogy megbocsáss.

szóval nem kell az ilyenért kidobni,csak ahogy mindenkivel szemben le kell fektetni az alapokat,miszerint te vagy a főnök,a férfia vagy nem hülye barátnője és megtorlás követi a tiszteletlen viselkedését.

de persze csak abban az esetben érvényes ha zavarbahozó,vagy téged megalázni kívánó széndék vezérli ezt a lányt.

mert engem az ilyesmivel nem lehetett zavarba hozni.

három ilyen műfarkas nővel voltam.

1.rajta addig nevettem mikor elővette,hogy ő már sírt a végén.

2.őt unalmamban ájulásig dugtam a műfarokkal és amikor már magán kívül volt,elloptam a feneke szüzességét az igazi farkammal.

3.mindig elloptam a műfarkát és a lakásban elrejtettem olyan helyekre ami zavarba ejtő lehet a számára.

2016. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj bele, de azért tolj fel neki te is egy tolómérőt.
2016. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
most le lehet pontozni,de én már mértem le a barátom farkát. Éppen beszélgettünk a szexről,nekem ő volt az első, mondtam hogy még nem nagyon volt dolgom más szerszámával,de szerintem az övé nagy, csak kíváncsiságból, mégis hány centi. Azt mondta erre h ő sem tudja mert még nem mérte sosem,legközelebb mérjük le,mert őt is érdekli. Nekünk ebben nem volt semmi gázos/megalázó. Szóval szerintem sok múlik azon h hogy van ez tálalva.
2016. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha a barátnőm lemérné, bár tudom fejből, hogy 19 cm, és azt is, hogy ezen nincs mit szégyelni. Viszont ha azért mérné, mert nem hinné el, hogy ekkora, vagy ilyesmi, az nyilván szarul esne. De nincs baj, mert nincs barátnőm, aki lemérhetné :D
2016. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lol, jó hogy szakítottatok, legalább lesz egy rendes pasija aki nem szégyelli a méretét.
2016. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahhoz képest azóta folyamatosan keres, mert én biztos nem vagyok normális..de mondjuk mindegy, mert leszarom.
2016. okt. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!