Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legtöbb orgazmust okozni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb orgazmust okozni a lánynak egy óra alatt?

Figyelt kérdés

Ti hogyan érnétek el, hogy a lehető legtöbbször süljön el a csaj egy idő alatt, legyen az egy óra. Mindened megvan amit el tudsz képzelni (játékok, segédeszközök, akár egy második pasi is), már csak a kreatív fantázián múlik az egész.

A csaj szexi, szereti a játékokat és nagyon is képes az egymás utáni orgazmusra ha jól csinálják neki.


Azért is kérdezem, mert fogunk egy ilyen játékot játszani párommal és ötleteket gyűjtök. Eddigi rekordom egy szex alatt, sok előjátékkal 6 orgazmus volt, és akkor mindent bevetettem amit csak tudtam.



2016. okt. 12. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik, mármint nem a játékokon.

Simán megy többször is, mint 6. Ezt valahogy fejben döntjük el, vagy nem is tudom hogy magyarázzam neked. Nehéz megfogalmazni, mert én sem tudom mi történik. :D

Nem kell hozzá kreativitás meg fantázia.

2016. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csajtól függ. Volt sorozatorgazmusos csajom, akit percenként a csúcsra tudtam juttatni, meg olyan is aki egyszer ha elélvezett többet nem tudott elmenni.
2016. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na igen pont erre akarok kilyukadni én is, mint a második válaszoló, hogy ha valaki képes rá, akkor nem kellenek a játékok meg hasonlók a cél elérése érdekében, valóban percenként képes rá.


Persze nem azt mondom, hogy nem dobja fel a játék meg a kreativitás az életet, de önmagában ehhez nem feltétel.

Valaki vagy képes rá, vagy nem.

2016. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Minden nő képes rá, ez nem úgy megy hogy sorba kell érte állni.



Más kérdés hogy rájön-e a nyitjára, hogyan sikerülhet.

2016. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthetően fogalmaztam, nem az a kérdésem, hogy hogyan működik a többszörös orgazmus meg miegymás, hanem, hogy valami trükköt/tippet kapjak tőletek, hogy NAGYOBB eredményt érjek el.


Mint írtam a páromat nagyon is el tudom vinni több orgazmusig, a 2-3 simán megy, próbálkozás nélkül is, de mint írtam sikerült egyszer hatot összehozni sok játékkal és változatossággal.

Most be vagyok pörögve, hogy hogyan tudnék többet kihozni és vajon miket tudnék még csinálni amire még nem gondoltam. (mert már mindenre gondoltam :)


Még egyszer a kérdés kicsit átfogalmazva:

Van egy bomba csaj kikötözve az ágyban aki csak arra vár, hogy tedd magadévá és minél többször kielégítsd, mert nagyon szereti ha újra és újra elviszik a csúcsra, de ugyanazzal a technikával nem tud többször elsülni. (pl sima orállal már nehezen megy a második, de ha első orál után az ujjadat is beveted, akkor már megy)

Mit csinálnál? A világ összes játékát, felszerelését, lehetőségét bevethetnéd.

2016. okt. 12. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Orgazmust csinálni azt tudsz de fogalmazni nem....
2016. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem darabra merik ezt. Ezt is tudhatnad. Sok nonek nem az orgazmus a lenyeg hanem az odavezeto ut. A csucs msr csak hab a tortan amikor "kivegzed". Ha csak orgazmusra jatszol keves leszel.
2016. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszokat, akkor maradok a James Deen videóknál.
2016. okt. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!