Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm csak színlelné az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm csak színlelné az orgazmust?

Figyelt kérdés

Volt már hogy három kisebb orgazmusa volt egy együttléttel, vagy egy hosszabb, és mondta is hogy utána már túl érzékeny is volt, ami biztos jele hogy sikerrel jártam, de utolsó együttlétnél jeleztem is hogy nem vagyok a toppon és kicsit csak a szex kedvéért csináltam, persze sosem akarom orgazmus nélkül hagyni, így mindig igyekszem mindent megtenni érte, előtte kétszer nyelvvel az égbe is repítettem, viszont szex közben már úgy éreztem hogy minden hiába, és néhány gyorsabb löket után elmentem, amire természetesen ő is orgazmussal "reagált", sokszor mentünk már el egyszerre, sőt szinte nagyrészt úgy szoktunk, de most úgy éreztem hogy csak nem akarja megtörni nem létező egomat, és nem is volt tőle semmi "hű meg ha", csak sóhajtott, és osszerandult a teste, szóval szerintem eléggé színlelt volt, és nekem elég elszomorító , hiába tudtam magamról hogy nem leszek a legjobb.


Van egy kis méreti kétségeim is, magamra nézve ami alapból sokat ront a magabiztosságomon, és a mostani színlelt orgazmussal eléggé padlóra küldött


Vagy csak túl aggódom az egészet?


2016. szept. 20. 13:18
 1/4 mantis religiosa ***** válasza:

Ha neki könnyebb úgy, hogy szinleli, akkor nem fontos az egész annyira, hogy megbeszélje Veled. Ez esetben Te se aggód túl!


Egyébként Nekünk férfiaknak se megy mindig olyan messze, és nem mindig jön ugyanannyi, minden alkalom más.


Ha azt mondta, biztos úgy volt, tapasztalatból mondom, többet ne hozd szóba a dolgot. Amúgy is, amelyik kérdésre nem akarod tudni a választ, azt a kérdést ne tedd fel!

2016. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nők többsége csak színleli az orgazmust aktus során, egyszerűen csak eddig nem szúrtad ki.

Főleg akkor fogj gyanút, ha 10 perces menet alatt háromszor élvez el. :D


Túlérzékeny lehet attól is, ha szárazon kidörzsölöd a puncit.

2016. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az össze rándulást nem lehet színlelni azt nem lehet kontrollálni.. Az magától jön.. Színlelni általában " sikongatással " szoktak a lányok és az tényleg mű.. De ha orálisan intenzíven eljutattad a csúcsra akkor nem mindig lesz intenzív a szex közbeni orgazmus.. 22 L
2016. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sosem száraz, kényeztetnem sem kell, hogy nedves legyen, és simán be tudjam neki tenni, szóval szerencsére, tényleg kíván
2016. szept. 20. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!