Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek zavaró vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek zavaró vagy inkább izgató a nyelv pc a lányoknál?

Figyelt kérdés
Nekem is van nyelv pc-em,eddig nem szóltak még nekem hogy smárolásnál vagy szopásnál zavaró lenne de konkrétan azt se hogy bejön a fiúnak vagy nem,ha zavarna valakit akkor szólna szerintetek?
2016. okt. 11. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon izgató :) Akinek meg nem tetszik az úgy is meg mondja
2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem smároltam olyan nővel akinek lenne ilyen és még nem is szpott le szóval nem tudom viszont állítólag a nyelv piercing tudja izgatni a férfi makkját
2016. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régen volt nyelvben piercing, de már kivettem. A zuram szerette, amíg bent volt.
2016. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki kellene próbálni, milyen érzés! Addig nehéz nyilatkozni
2016. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
láttam egy videót ahol a csaj az alját belenyomta a pénisz-lyukba. Azt kipróbálnám
2016. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg nem volt szerencsem olyan lanyhoz, igy nem tudom hogy zavarna-e vagy sem, de mindenesetre kiprobalnam. :) ha nem jonne be, akkor azert kulturalt formaban elmondanam neki.
2016. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, önmagában nem mondanám izgatónak, de az összhatáshoz pozitívan járul hozzá ;)
2016. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!