Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy külföldivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy külföldivel, szerintetek mennyire lehet tartós?

Figyelt kérdés

Kint élek külföldön kb. 1 éve, megismertem egy férfit, egy ideje együtt dolgoztunk egy helyen. Ő helybéli, már hallottam sztereotípiákat a nemzetiségéről, mely szerint nem valami megnyerő külsejűek (és finoman fogalmaztam). Ő viszont kivétel, jól néz ki, vonzó, szeretek a közelében lenni. Figyelmes is, kedves, jó a humora. Jó ideje forrt közöttünk a levegő, aztán végül fokozatosan több lett köztünk, habár sosem voltam neki én se közömbös mint kiderült. :) Elég ha hozzám ér én rögtön felizgulok, Ő is így van vele. Szeretem ahogy csókol, a szex is fantasztikus vele.

Ő is nagyon vonzónak talál, szépnek és csinosnak, különlegesnek. Én is különlegesnek találom Őt, teljesen más mint akikkel életem során valaha találkoztam, minden tekintetben.


Viszont valahol talán itt gyakorin olvastam, hogy lehetséges egy más nemzetiségű azért találhat egy másik nemzetiségűt vonzónak és különlegesnek, mert külföldi, mert más, mert teljesen új és számára egzotikus, szokatlan.


A kérdésem tulajdonképpen ez lenne: lehetséges, azért találom ennyire vonzónak, azért izgat Ő engem ennyire, mert külföldi, és mert teljesen más? Vagy egyébként is vonzódnék hozzá? Mennyire lehet ez tartós? Valamelyikőtöknek volt kapcsolata külföldivel?


Egyébként meg van értem őrülve. :) Azt mondta ennyire még nem vonzódott senkihez mint hozzám, pedig sokféle embert látott már életében (sokféle nemzet él itt és dolgozik) és előttem csak hazája béliekkel kezdett (én vagyok neki az első külföldi). Habár elismerte hogy a nők legtöbbje nem valami szép az ő nemzetéből. :D


Amúgy Angliában élek és Ő angol.


Én 24 Ő 38.



2016. okt. 11. 14:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Látom jönnek a ''kedves'', ''jóindulatú'' emberek....

Üzenem egyeseknek hogy azért ne magukból induljanak ki ;-) hogy minden nőnek ezt mondanák, ez nem Magyarország és Ő nem magyar. Azon kívül nem ismeritek Őt, sem pedig a körülményeit.

Aki már járt itt és látott helybélieket az talán tudja miről beszélek.

Én ismerem Őt, őszinte ember, neki meg is mondtam mindig legyen velem az.

Amúgy lett volna lehetősége valaki mással ''megöregedni''. Sokáig azért nem volt köztünk semmi mert mindketten foglaltak voltunk.Nekem véget ért a kapcsolatom, azután fokozatosan összejöttünk, majd kilépett az Ő 5-6 éves kapcsolatából. Nem elsősorban miattam, amúgy sem működött semmilyen értelemben, én eggyel több okot adtam rá.

Ő maga aki angol elismerte, hogy a legtöbb angol nő csúnya, láttam párat jó ha egyre vagy kettőre azt tudtam mondani olyan átlagosan szép, átlagos alakkal. Bevándorlók közt vannak igazán szépek és csinosak, Ő pedig előttem csak angol nőkkel kezdett, így el tudom képzelni hogy igazat mond. Mondta egyik se indította be igazán.

Nemcsak neki tetszenék, rajta kívül más echte angolok is szoktak próbálkozni, melóhelyen is, nem egy a nyílt utcán akart felszedni vagy boltban.

2016. okt. 16. 12:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk az angol pasik se tul szepek....illetve ha tipikus angol, akkor az Isten ovjon tole. En nem tudnam elviselni, hogy munka utan a haverokkal a pub-ban kosson ki....

Igen, ismerem oket. 10 eve elek koztuk....

2016. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Valóban a legtöbb angol pasi sem "szép",de pasik közt több helyes van mint nők közt, találkoztam pár kivétellel meg is lepődtem. :-O

Nem tudom milyen a tipikus, Ő nem jár pub-ba.

2016. okt. 17. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!