Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már részed orális szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed orális szexben kocsiban? Te csináltad vagy neked csinálták? Férfi vagy nő vagy? Hány éves voltál?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy meglepem a párom valami hasonlóval, kicsit feldobni a szexuális életünket. 30 évesek vagyunk, nem nagyon infantilis dolog?

2016. okt. 10. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Én elmúltam harminc amikor lepippantottak életemben először kocsiban. Hátsó ülésen egy 24 éves csaj. Előtte koncerteztünk épp, s mivel a csajjal már korábban is ismertük egymást, az este hátralévő részét velünk töltötte. Hazavittem, s lenyelte. Remek volt.

Csináld, csináld. Mit tétovázol?

2016. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Én sokszor meglepem ezzel a páromat. Mélygarázsban, erdőben ha kirándulunk, stb.

37N

2016. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
54%
Engem is lecumizott a csajom vezetés közben. Nagyon bejött a dolog. Elkezdtem simogatni a combját, majd a puncijához értem, erre ő már gombolta is ki a nadrágomat. 19F
2016. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de ha lenne pasim, akinek van autója is, akkor simán benne lennék. Engem izgat. :)
2016. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tétovázom, kíváncsi voltam, kinek volt már hasonló élménye. A férjem valahogy a hálószobában, nyugiban, megszokottan típus, de egy próbát megér.
2016. okt. 10. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Randiztam egy 30 éves pasival nemrég , aki a randi végén heves smárolás után kinyalt. 20/L
2016. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Volt sokszor a több mint 30 megélt évem alatt. Adni és kapni is jó volt. És remélem még sok lesz, ha találok hozzá partnert... :) 37F
2016. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

párszor volt már hogy leszoptam vezetés közben és ő is ujjazott már meg párszor úgy hogy én vezettem

22L 28F

2016. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 János Gilján ***** válasza:
Engem is kényeztettek már így vezetés közben, szerencsére kicsi volt a forgalom! :) A csúcspontot ügyesen a piros lámpához igazítottuk, kellemesen katapultálhattam 20 másodpercre, amíg a lámpa biztosította a biztonságos körülményeket. Mire zöldre váltott, már újra felfogtam, hogy hol vagyok. ;) Sok sikert, de nagy forgalomban ne kísérletezzetek!
2016. okt. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Doctor Manhattan ***** válasza:
100%
Földút, negyvennel...Össze fogja turmixolni az agyadat a farkával! :(
2016. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!