Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom hogy egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy egy férfi csak szexre használ vagy többet jelentek neki?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak szex alkalmával találkoztok, vagy más közös programotok is van? Ha van más program is akkor remélhetőleg többet is jelentesz neki!
2016. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Együtt dolgozunk így minden nap találkozunk.
2016. okt. 9. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Neked mire kell?

Szereted és vele akarnál lenni bármit is dobjon az élet vagy teszteled, hogy megfelelően el tudna-e tartani téged és a leendő gyerekeidet?

Eőször ezt tisztázd, ha a második akkor kb egyformák vagytok akkor is ha a pasi csak szexuális tárgyként használ.

2016. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem, hogy együtt dolgoztok és minden nap találkoztok, de szabadidőben ha találkoztok akkor csak szex van vagy csináltok más, közös programokat is?
2016. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudhatod hiszen olyan buta vagy mint a föld.
2016. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne reménykedj egy férfinak nincsenek érzéseik,csak használják a nőt.
2016. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Ez egy hatalmas tévedés... Max rossz férfiakat ismersz. Igenis vannak érzéseim. Esetleg én nem tudom annyira kimutatni mint egy nő. De attól még vannak.
2016. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Ohh igen a nő az ki tudja főleg ha az érdeke úgy kívánja.

Sokkal több férfit használnak ki mint nőt.

Egyébként hogy lehet egy nőt kihasználni?

Évekig jártam lányokkal úgy, hogy nem láttam a pénztárcájukat egyszer sem, szerintem magukkal sem hozták nehogy valahol véletlenül elővegyék.

2016. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a szex vegen csak fogja a tarkod es pumpalja a szadat amig lenyeled, s mire levegohoz jutsz mar feloltozott.... akkor legyenek ketsegeid az erzelmeit illetoen.
2016. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő házas?
2016. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!