Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok valamit ajánlani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valamit ajánlani? Nem megy a lovagló póz

Figyelt kérdés
Alig tudok mozogni, és ebben a pózban tök szégyenlős vagyok hogy én irányitok, és lassan is tudok mozogni, és bénázok, nem megy, nem tudom hogy kell
2016. okt. 7. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell, nekem se ment elsőre.
2016. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az az alig tudsz mozogni pont elég annyira h kielégítsétek egymást. De más pozokban se mozogtok olyan hu de sokat. Ne legyél szégyenlős ha olyannal vagy akit szeretsz és irányítsd csak te úgy ahogy a neked a legjobb.(de a pasi is irányíthat igazábol szoval nem muszáj neked) Hogy ülöd meg guggolsz térdelsz vagy csak beleülsz és wankelsz? Nincs olyan hogy bénázol ezt ketten csináljátok. De megy hidd el csináld ugy ahogy a legjobb neked engedd elmagad élvezd ahogy csak tudod.
2016. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha legyozod a szegyelloseget akkor bátrabb leszel ha bátrabb leszel ra fogsz érezni az ízére
2016. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szívemből szóltál barátném:)

Szintén zenész.

Nem lehet, hogy mi lihegjük túl a dolgot? Bár már én is inkább igyekszem "megúszni" a pózt a parám miatt, pedig aaaanyira jól esne. Csak nem akarok béna lenni.

2016. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szégyenlősség ellen nagyon sokat tud segíteni, ha sötétben, vagy legalább félhomályban csináljátok, esetleg ha a párotok benne van egy kis játékban, beköthetitek a szemét. Aztán kísérletezni kell, kitapasztalni, és bele lehet jönni, higgyétek el.
2016. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de nem a testem miatt vagyok szégyenlős hanem a mozgás miatt
2016. okt. 7. 20:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ha szeret a barátod akkor nem fog megszolni ha kicsit benazol. Ha nem alapkepesseged a lovaglás akkor meg nem lehet elkerülni a kezdeti csetlest botlast. Enélkül nem tudsz tovabb jutni. De az is lehet h jol csinálod csak te nem ugy erzed
2016. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne csináld! Ami nem megy nem kell erőltetni.
2016. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincsen barátom, de senkivel nem ment.
2016. okt. 7. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondanám azt, hogy megtanítalak, de szerintem te nem költesz ilyesmire.
2016. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!