Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet vallásos (de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet vallásos (de nem bigott) és szexi lányokkal találkozni?

Figyelt kérdés
32f
2016. okt. 7. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

ha vallásos, nem fog az esküvő előtt szeretkezni.

templomokban, hittancsoportokban, kisközösségekben :)

2016. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én is vallásos vagyok, és én is szoktam (ha épp van) szeretkezni a barátnőmmel.
2016. okt. 7. 12:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz vallásos alatt? Én a Sátán híve vagyok, és nem vagyok bigott.
2016. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Akkor annyira mégsem vagy vallásos :)
2016. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
milyen vallás ez, kedves #2?
2016. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Hit gyülekezete.
2016. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az nem vallás, az egy vállalkozás! :D

2016. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Miért, aki nem vallásos, az nem szeretkezhet a barátnőjével (házasság előtt)?

Dehogynem. Ha nem úgy éled meg, nem paráznaság.

2016. okt. 7. 15:16
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Egy igazán vallásos csaj nem fog házasság előtt szexelni. Nem, az hogy hisz Istenben meg ünnepli a Jézuska születését, nem teszi vallásossá :D
2016. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit az itteni ítélkező válaszadók képviselnek, azt hívják farizeusi magatartásnak.

okoskodnak és ítélkeznek, mert ők aztán tudják mi az igazi vallásosság és te kedves kérdező, hogy merészeled a legintimebb pillanatokat úgy megélni a kedveseddel, hogy még nem húztál gyűrűt az ujjára?!

Ha nincs az ujján gyűrű, akkor a pokol tüzén fogsz égni , és egyáltalán nem számít hogy más téren erkölcsös vagy és a Jézus által is tanított szeretet nyelvet képviseled és műveled.

Ez olyan mint a gyilkosság, hiába vagy jó másokhoz , és vagy istenfélő, ha nincs gyűrű a kedvesed ujján akivel hűen kötődtök egymáshoz, ugyanolyan bűnös vagy mintha embert ölnél. nincs mese


Na de a kérdesre is válaszolva, ha alapvetően saját értékrendedhez igazodó emberekkel vagy barátságban, akkor nagy valószínűséggel ők is közel ugyanolyanokkal vannak barátságban. Pl én is barátokon keresztül ismerkedtem meg a kedvesemmel, és rengetek közös dolgot találtunk a fentebb leírtak miatt.

Illetve amit ajánlani tudnék az az, hogy olyan eseményekre, programokra járj el, ami értékrendileg közel áll hozzád.

2016. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!