Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek a szextől? Lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szextől? Lassan 23 éves nő leszek és már párszor lett volna rá lehetőségem, emellett szeretném is, vágyom is rá. De amikor rá kerülne a sor, mindig beijedek és inkább lelépek.

Figyelt kérdés
Szerintem nem normális, hogy ennyi idősen ennyire félek ettől. Hogyan változtathatnék ezen?
2016. okt. 6. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem jött még el a megfelelő partner!

Ha találkozol vele, akkor nem akarsz majd meghátrálni! :)

2016. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert önbizalom hiányos vagy emiatt,szégyenlős is,és tele vagy félelmekkel,tovább nem is sorolom... Kicsit magadba kellene nézni,elfogadni magad,és akkor talán,de csak talán.....
2016. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy megelégedve magaddal félsz attól hogy kiszolgáltatottá válsz és esetlegesen megszègyenülsz....
2016. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor eljön az a férfi akiben megbízol maximálisan,át fogod adni magad teljesen, nem fogsz félni. Türelem. :)
2016. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélgetni róla?
2016. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Gondolj arra, hogy nincs mitől beijedned, mert a legtöbb esetben a partnered is ugyanannyira izgul és/vagy fél, mint te. (Már ha nem az a tipikus apakomplexusos csaj vagy, aki számításba se vesz valakit, ha nem legalább 20 évvel idősebb nála.)
2016. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De mitől félsz?
2016. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 25 éves vagyok, és fiú, az hagyján, de 21 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, ahova én jártam suliba ez űber "cikinek" számított, és én is totál ki voltam miatta akadva, viszont olyan barátnőm lett, aki szintén szűz volt, és ugyanolyan idős, mint én, vártunk egy darabig, én is izgultam, ő is izgult, de végtére is szerettük egymást, és megtörtént a dolog, neki fájt eleinte kicsit, de hamar összhangba kerültünk és aztán mit ne mondjak, annyit sexeltünk, mint mások egy év alatt..... Sajnos azóta már nem vagyunk együtt, de én azt tanácsolnám neked, várd meg, hogy olyan sráccal legyél, akiben megbízol teljesen egészen, és akkor nem lesz baj, a bizalom ami nagyon törékeny dolog, de ha az meg van, akkor nem lesz baj. Hajrá..... 25F
2016. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán ezért kéne mindent a maga idejében megélni! Nőknél kb 18 éves korban. Erről már 5 éve lecsúsztál. 5 éve rágódni ezen, totál agyrém!
2016. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"23 éves nő"


😊

2016. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!