Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasi oráltol 5 perc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi oráltol 5 perc alatt megy el, akkor az aktus is kb ennyi lesz?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem függ össze a kettő. Orál közben csak magára, a saját élvezetére figyel, aktus közben pedig (jó esetben) a nőére is, és képes szabályozni az orgazmusát.
2016. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.. Pl ha aktus elött kivered neki utána tovább bírja
2016. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csináltad az orált, akkor az aktus ennek többszöröse is lehet időben.
2016. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a szopás jobban izgatja a pasit,mint a szex,akkor lehet tovább bírja a dugást,mivel tovább tart elmennie.
2016. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
# 5: Ennek a fordítottja is igaz. Az én párom például azért szereti elhúzni az aktust, hogy minél tovább tartson az élvezet. (Az orál nálunk főleg előjáték, én szoktam kérni, hogy néha hadd csináljam végig.)
2016. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, lehet csak nagyon szereti. Pl én orált sokkal hosszabb ideig bírom mint a sima szexet, valaki meg fordítva van. Viszont ha a legtöbb esetben 5 perc alatt megy el akkor lehet szexben is, viszont ott vannak technikák amivel le lehet lassítani
2016. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pusztán oráltól nem tudok elmenni, csak ha nagyon gyors ütemes, mintha vernék a farkam. Ha a lassú oráltól megy el 5 perc után, az problémás lehet.
2016. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani, mert mindenki mást szeret, és mindenki másképp csinálja. Én fenntartom, hogy egy jó szopástól igenis mindenki elmegy átlagban 5 perc alatt. Csak a legtöbb lány nem tud/nem akar jól szopni.
2016. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!