Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnák (jobban) ellazul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák (jobban) ellazulni? 18/L

Figyelt kérdés

Tegnap este együtt voltunk a barátommal, 2 hónapja vagyunk együtt, nagyon nagy az összhang köztünk :) és nagyon szeretem őt, az est folyamán csókolóztunk, ő simogatott, kényeztetett engem. Nagyon jól esett ezért lecsúszott a keze neki oda, ott lent is ugyanúgy simogatott, izgatni akart de én valamiért nem nedvesedtem(csak egy nagyon picit), én még szűz vagyok, ő már nem az. Úgy gondolom, hogy nem tudtam kellőképp elengedni magam, nem tudtam kikapcsolni az agyam, ez azért lehetett mert új és szokatlan volt mindez nekem? Vagy miért?

Én már masztrurbáltam magamnak, soha semmi baj nincs azzal, hogy nem nedvesedem eléggé. És az sem játszhatott közre, hogy nem kívántam/ nem akartam a dolgot.



2016. okt. 2. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem annyira nagy az összhang köztetek ha nem tudsz ellazulni és itt érdeklődsz!
2016. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt a baj, hogy folyton azon járt az eszed, hogy a maszturbál visszaható ige-e vagy a tudnák helyett tudnékot kellene-e használnod.
2016. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy itt már az emberek csak belekötni tudnak egymásba.. :)
2016. okt. 2. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Mire számítottál ?

Az összehang az azért összhang, mert nincs benne kitétel.

Harmónia, harmónikus zene... ott nincs egy ,,rossz" hang sem!

2016. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összhang azt jelenti hogy minden passzentos körülöttetek. Az hogy valami mégsem működik az azt jelenti hogy a szervezet védekezik. Kicsit jobban meg kellene hogy ismerjètek egymást, hogy jobban el tudj lazulni. Mert most vagy az együttléttől parázol vagy a párodtòl mert tudod hogy kvára nem ismer még tèged :)
2016. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább kapájjá szerintem.
2016. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után, szüzen teljesen normális, hogy így érzel, nem a barátodtól félsz szerintem, mint előttem írták, csak az új, idegen helyzettől, azért nem nedvesedtél annyira mint egyedül,nyugiban masztizás közben, de ez majd alakul, ne siessetek el semmit, haladjatok kis lépésekben.:)
2016. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Inkább kapájjá szerintem " :DDDDDDD

Hát ez qurva jó :DDDDDD

2016. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!