Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem nem mozgatható a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem mozgatható a péniszem merev állapotban?

Figyelt kérdés

Amikor lankadt, akkor bárhogy tudom mozgatni. Merev állapotban oldalra könnyen mozog, de lefele nem nagyon akar. Ha azt akarom, hogy derékszöget zárjon be a testemmel, akkor az eléggé fáj. Ha nem nyúlok hozzá, akkor majdnem hogy a testemhez simul és az ég felé néz :D

Gondolom ez összefüggésbe hozható azzal, hogy ki hogy rakja a péniszét az alsóneműben (enyém mindig felfele néz... így szoktam meg).

Ha ezentúl a boxerben a farkamat lefele állítom, akkor egy idő után már javulni fog a helyzet?


Más is küzd ilyen problémával?

Szexnél ez elég nagy gond szerintem, sok póz azonnal kilőve és kényelmetlen így :/ Igaz szűz vagyok még, de tuti nem előny az ilyen farok.


2016. okt. 1. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel a pénisz jó része a testedben van, így az egész olyan irányban áll, amilyenben a rejtett része.

Ami azt illeti, nekem is felfelé irányul kicsit, pedig nekem vérpéniszem van, ami alapból jóval kisebb, és mindig lefelé rakom el.

A derékszög az nekem is kellemetlen kicsit, de nem vészes.


Kérdezz meg erről egy urulógust is szerintem, az a tuti.

2016. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ez igy normális. Majd ha elkezded aktívan használni a farkad nem lesz már ennyire kemény és pont fogod tudni használni minden pózban.
2016. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!