Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Hogyan ítélitek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan ítélitek meg egy nőről, hogy összeillettek e vele?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sok mindenből
2016. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Beszèlgetèsből
2016. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha van olyan őrült mint én:) és egy kis perverzség
2016. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ez egy hosszú folyamat. Külső, belső, elvek, szexualitás, őszinteség, nyitott gondolkozás stb stb..
2016. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megnézem hogy áll benne. :D
2016. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha perverz és laza, ráadásul életképes éd aranyos akk kapásból jól indul
2016. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszélgetésből. Ezért utálok diszkóban ismerkedni. Leültök valahol egy közös ismerős buliján vagy egy kocsmában mellé keveredtek egy lánynak az a tuti. Általában nálam az a nyerő, ha veszi a nem túl hétköznapi akasztófa humoromat.
2016. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Beszelgetes + megnezem a facebook profiljat hogy pl milyen kepeket tesz fel, milyen cikkeket vagy egyeb tartalmakat oszt meg/like-ol. Utobbibol tobbmindent es gyorsabban le lehet venni szerintem, es a latottak tudataban mar nem is biztos hogy az ember szeretne tovabb beszelgetni barmirol is a lannyal. :D Eleg kiabrandito tud lenni az online tartalom.
2016. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beszélgetek vele,figyelek rá,és ráérzek.
2016. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Általában komplexebb, mint ahogy itt leírjátok, tapasztalataim szerint. Persze, ha szerelmes az ember, akkor vak és tökéletesnek hisz. Egyébként meg bizalmatlan, szexéhes a többség.
2016. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!