Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélitek el a másságot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Miért ítélitek el a másságot?

Figyelt kérdés

A kérdésem hetero fiúkhoz és lányokoz szól.

Tehát mi az oka annak hogy elítélitek azt aki pl lezbikus, meleg, biszex, transz...stb. Miért bántátok őt, főleg úgy hogy nem is ismeritek az illető személyt, semmit nem tudtok róla, de már is ítélkeztek mikor meghlljátok, hogy az adott illető nem hetero.Én is hetero vagyok , de eszem ágába sem jutott eddig még soha hogy elítéljek valakit olyasmi végett amiről szerintem nem ő tehet.Persze aláírom hogy melegek között tényleg vannak olyan személyek is akiknek nem kéne, vagy nemkéne felvonulásokat szervezniük, de úgy gondolom ,hogy ez egy csoport akik ezt csinálják, de vannak köztük normálisak is akik nem. Olyanok akikre rá sem mondanád hogy meleg vagy biszex vagy lezbikus. Elgondolkodtál már azon hogy ha majd NEKED lesz egy fiad/lányod aki meleg/lezbikus lesz és majd őt is bántani fogják?..Milyen lesz neki úgy felnőnie hogy mindenki bántja őt azért mert esetleg más? EMBEREK SOSEM SZABAD ÍTÉLKEZNI MÁS EMBER FELETT, MIVEL AKÁRMIEN IS AZ ILLETŐ UGYAN OLYAN EMBER MINT TE VAGY ÉN VAGY AKÁRKI.EGYENRANGÚAK VAGYUNK.kINEK MI A VÉLEMÉNYE ERRŐL?

oLYAN VÁLASZOKAT VÁROK, AHOL MINDENKI KIFEJTI A VÉLEMÉNYÉT,VISZONT NEM BÁNTJA MEG VELE A MÁSIKAT. KÖSZÖNÖM.



2014. okt. 17. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem normális dolog. Elítélem a rablókat, gyilkosokat is, pedig nem ismerem őket és lehet, hogy rendesek is lennének velem, de akkor is elítélem.
2014. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Ez olyan dolog, hogy mindenki csinál amit akar, de minek nagydobra verni? Én hetero vagyok, de senki nem tudja az érintetten kívül mikor hogyan mennyiszer stb. Nem vonulok az utcán kihívóan, nem csinálom a fesztivált.


Ez egy ilyen kor. A középkorban elégették a boszorkányokat. Ahhoz képest, hogy van akinek ez nem tetszik és nem olyan barátságos az szerintem semmi. Vannak társadalmak most is ahol lenyakaznak ilyenért.


Itt meg megnyeri a dalfesztivált egy szakállas nő. Vagy nem is tudom pontosan micsoda valójában.


Szerintem kár ezen az el nem fogadás témán vergődni. Élni kell normálisan, ha már így alakult legalább olyan diszkréten mint egy hetero aztán kész. Vannak ennél nagyobb bajok is az életben.

2014. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!


Én nekem személy szerint a "normális melegekkel" tehát akik nem járkálnak ki felvonulásra,nem mászkálnak női ruhákban és nem teszik nyilvánosságra a másságukat az égvilágon nincs semmi bajom. Sőt, a baráti társaságomban van is nem egy ilyen egyed.

Akiket "elítélek" azok azok az emberek, akik egyszerűen nem hagyják, hogy ne tudd hogy ők homok. Értem hogy ők így érzik jól magukat, hogy női ruhát vesznek fel stb. de én meg úgy érezném jól magamat, hogy az utcán sétálva nem kell két smároló pasast néznem.

És ha mindenki egyenlő, ahogy te mondtad én miért nem kérhetem ki magamnak hogy ők előttem nyalják falják egymást ha ez nekem ne adj isten megbotránkoztató!


Tegyük hozzá, én egy másik országban születtem, más kultúrával, más társadalmi konvenciókkal, ahol még a normális sexualitás is sokkal inkább intim dolog, és sokkal kevésbé teszik közre. Talán nekem ezért is lessz egy ilyen fajta "perverzió" média elemmé válása ellenszenves.


A lényeg h én sem tudnék gyűlölni senkit, azért mert máshoz vonzódik mint ahogy az normál, de azért legyen már egy határ könyörgöm.

De persze az is lehet hogy csak én vagyok túl földhözragadt.


Gyereket pedig nem tervezek, szóval az utolsó kérdésre nem válaszolok!

2014. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Mi az, hogy nem normális dolog? Neki az a normális ennyi!

Ez mindig is egy létező dolog volt, csak a magyar mentalitás ennyire nyomorult, hogy ezzel van elfoglalva! Szégyen!

2014. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem volt vele bajom addig, amíg nem lett minden második kérdés b_uzi az oldalon -.-
2014. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

ajjaj... jönnek az ostoba fotelidológusok és megmondják, hogy kiket mikor lehet nem utálni és mikor lehet utálni.


hátkéremszépen én elítélem a barnákat, mert nem normális dolog. Elítélem a rablókat, gyilkosokat is, pedig nem ismerem őket és lehet, hogy rendesek is lennének velem, de akkor is elítélem.


/sarcasm off

2014. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem a boldogság és a szeretet érzése nincs összefüggésben a párok nemével, ugyanakkor erős társadalmi érdek, hogy férfi és nő alkosson egy párt, mert így biztosítottak az utódok, illetve minden társadalom a családokra szerveződik.

A homoszexualitás nagyon erős hagyományokkal, a vallással megy szembe, ezért a széleskörű kritika.

Én azt tartom, hogy az ember szexuális élete legyen magánügy, de ma idehaza ez sokkal inkább társadalmi.

2014. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
nem ítélem el, csak ne dugják az orrom alá a kapcsolatukat, ne kérkedjenek vele ... az ő magánügyük
2014. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam el a szöveged csak annyit,h

"A kérdésem hetero fiúkhoz és lányokoz szól.

Tehát mi az oka annak hogy elítélite" k*rvára felbasztál ezzel. Én hetró vagyok és nem ítélek el senkit, és a barátaim, se. Egyszer megismerkedtem egy sráccal, helyes vol t, azt hittem lehet ebből valami... aztán kiderült,h homofób. Nos többet nem beszéltem vele. A lényeg,h leállhatsz nyugodtan ezzel az általánosítással, és heteró gyűlöleteddel, mert nem jó.

Szóval anyjukat a homofóboknak és neked, kedves jkérdező ;)

2014. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
A bíróság tud csak elítélni, mindenféle jöttmentek viszont nem. Tehát értelmetlen a kérdés.
2014. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!