Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélitek el a másságot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Miért ítélitek el a másságot?

Figyelt kérdés

A kérdésem hetero fiúkhoz és lányokoz szól.

Tehát mi az oka annak hogy elítélitek azt aki pl lezbikus, meleg, biszex, transz...stb. Miért bántátok őt, főleg úgy hogy nem is ismeritek az illető személyt, semmit nem tudtok róla, de már is ítélkeztek mikor meghlljátok, hogy az adott illető nem hetero.Én is hetero vagyok , de eszem ágába sem jutott eddig még soha hogy elítéljek valakit olyasmi végett amiről szerintem nem ő tehet.Persze aláírom hogy melegek között tényleg vannak olyan személyek is akiknek nem kéne, vagy nemkéne felvonulásokat szervezniük, de úgy gondolom ,hogy ez egy csoport akik ezt csinálják, de vannak köztük normálisak is akik nem. Olyanok akikre rá sem mondanád hogy meleg vagy biszex vagy lezbikus. Elgondolkodtál már azon hogy ha majd NEKED lesz egy fiad/lányod aki meleg/lezbikus lesz és majd őt is bántani fogják?..Milyen lesz neki úgy felnőnie hogy mindenki bántja őt azért mert esetleg más? EMBEREK SOSEM SZABAD ÍTÉLKEZNI MÁS EMBER FELETT, MIVEL AKÁRMIEN IS AZ ILLETŐ UGYAN OLYAN EMBER MINT TE VAGY ÉN VAGY AKÁRKI.EGYENRANGÚAK VAGYUNK.kINEK MI A VÉLEMÉNYE ERRŐL?

oLYAN VÁLASZOKAT VÁROK, AHOL MINDENKI KIFEJTI A VÉLEMÉNYÉT,VISZONT NEM BÁNTJA MEG VELE A MÁSIKAT. KÖSZÖNÖM.



2014. okt. 17. 10:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Haseki Sultana nevű felhasználó kérdése:



Miért ítélitek el a másságot?



Én hol írtam olyat, hogy bárkit elitélnék???

A többség nem jelent mindenkit, az általánosítás meg ostoba dolog.

Kérdés feltétele elött jobban átkéne gondolni, hogyan is fogalmazol, szerintem.

2014. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Csak az ide "meleg.fiukkal ismerkedmek" es hasonlo folosleges b_uzisagpkat kiro b_uzikkal van tele a bakancsom.

Mielot kotekednetek: rendesen mas identitasunak hivom oket. Nem vagyok homofob. De amo sok,az sok.

2014. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a legelső válaszló egy barom, na szóval nem csak identitás miatt ítélnek el embereket vannak négerek,ázsiaiak kövérek gyengék mindenkit csúfolnak csak ki hogy veszi ezt....
2014. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A másság miatt atavisztikus ösztönöktől vezérelve berzenkedünk. Jártál már baromfiudvarban? A beteg tyúkot mindegyik társa üti-veri, csak azért, mert nem a faj szokásainak megfelelően viselkedik, ezzel veszélyt jelent faj fennmaradására. Nem azt akarom ebből kihozni, hogy annyi eszünk van, mint a tyúknak (hiszen mi az udvart azéért nem szarjuk össze), csak azt, hogy az állatvilágból magunkkal hozott ösztönök ellen nehéz tenni. Nekem egyébként személy szerint semmi bajom a melegekkel, amíg nem vonulnak az utcára, vagy nem az én asztalomnál illegetik magukat.
2014. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anizotropikus ***** válasza:

Van egy népi bölcsesség amit a pszichiátria megerősített:

Amit magadban utálsz azt másokban is!

Masters & Johnsson erre áldozta munkás életét (nemiség és azok gondjai) hogy adekvát válaszokat adjon minden kérdésre.

Tessék belemélyedni!

2014. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

csak hogy egykicsit öszze zavarjalak,én bi ffi-ként is elitélem a másság azon formáját amit a felvonulók reprezentálnak.

Én soha sem mennékel,max nézőnek,de inkább azt is hanyagolom. Az én sexualitásom csak rám és a partnereimre tartozik.

2014. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!