Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érthette ezt a pasi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érthette ezt a pasi hogy "nem akarok olyat tenni amit te nem akarsz "? (Lent?

Figyelt kérdés
Egy sráccal smároltam egy parkba este kb 1 órát hevesen. Próbált nyúkálni a bugyimbs de mondtam hogy túl korai még . Kb fél órára rá kérdezte hogy elmegyünk e egy nyugis helyre.. mondtam neki hogy ne . Erre azt mondta hogy jobb is ,mert nem akart olyat csinálni amit én nem akarok. Aztán haza ment. Majd irt viberen hogy jó hogy haza ment mert nem bírt magával. .
2016. szept. 29. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
csak visszafogta magát
2016. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Úgy, hogy nem akart olyat tenni amit nem akarsz hogy tegyen? o.O
2016. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Mi a kerdes?

.


Felfogta hogy nem akarsz vele szexelni. Ennyi.



N..

2016. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kedvedbe akar járni és ha valamit nem szeretnél azt nem fogja tenni
2016. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt mondta hogy te diktálod a tempót, mert ő már legszívesebben most lefeküdt volna, de látta hogy te még nem akarsz.


Úgyhogy azt mondta hogy neki ezzel nincs semmi gondja. Csak az történik kettőtök között, amit mindketten akartok hogy történjen. (Remélem ezt érted :D )

2016. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy értette bár, nagyon kíván és már le is akart volna feküdni veled, de tiszteletbe tartja a döntésedet.

De persze mintha sugallná, hogy talán ha elmentetek volna a nyugisabb helyre talán rámenősebb lett volna egy kicsit és talán te is engedékenyebb, de így, hogy hazamentetek nem tettek olyat amit egyébként te még nem akarsz.


Gondolom erre vagy kíváncsi :). Nyugi szerintem 100% HOGY NEM arra gondolt, hogy annyira nem bírt magával, hogy megerőszakolt volna.


Ne filózz szerintem túl sokat ezen, örülj, hogy olyan barátod van aki tiszteletben tarja a döntésed és kivárja a megfelelő pillanatot, nem mindenki ilyen. :)


29f

2016. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam semmire :)
2016. szept. 29. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
te debil vagy?
2016. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen?
2016. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7:

Azt látjuk hogy nem szoktál gondolni semmire

2016. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!