Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarok kapcsolatot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy db 2 eves kapcsolatom volt. Most azt erzem hogy nem akarok komoly kapcsolatot. Szeretek egyedul lenni, szeretem hogy nem kell programokat szervezni egy pasival, hogy nem kell mindig csinosnak lennem...lehetek onmagam stb. Szerintetek kinovom majd ezt , vagy sosem lesz pasim ,aki tenyleg ugy szeret ahogy vagyok es igazan szerelmes belem es akit en is szeretek? 21/L
2016. szept. 28. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi ez teljesen normális amit most érzel. Majd idővel újra lesz igényed egy kapcsolatra. De most élvezd a szabadságodat. :)
2016. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4 eve nincs pasim...es sajnos sokan ezt furanak tartjak a kornyezetemben. Meg ha osszejovok valakivel , majd biztos az lesz a kerdese hogy mi baj velem hogy nem volt ennyi ideig pasim.
2016. szept. 28. 16:12
 3/11 anonim ***** válasza:
párom ugyanez, csak megtalálta a megfelelőt és együtt csinálunk random programokat.. büszke vagyok magamra :D
2016. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy kinövöd, én jó sokáig csináltam hasonlót... Alapvetően, aki jól van egyedül annak nem olyan nagy motiváció találni valakit. Szerintem azok nem értik ezt, akik alapból valahogy nincsenek a helyükön.


De hogy segítsek is. Szerintem az is benne lehet nálad ebben, hogy nem a megfelelő emberek vannak körülötted, akik képesek rád hatni rád érzelmileg. Legalábbis én utólag erre jöttem rá. Szóval miközben jól elvagy egyedül valahogy kellene nyitnod új irányokba új ismeretségi körök felé, akár online. Ahol van lehetőség, hogy esetleg az utadba akadjon valaki, aki igazán beindít.

2016. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2016. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen.. Sajnos a kornyezetemben nincsenek nekem valo emberek. De en azert gyakran eljarok pestre is es ha lesz modom ra ,akkor belekezdek uj dolgokba. Hatha lesz egy olyan ember, akiert feladnam a fuggetlensegemet :)
2016. szept. 28. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező egy párkapcsolatban az a jó ha mindig önmagad tudsz lenni. Pl az én párom többet lát smink nélkül kócosan mint ki rittyentve talpig puccba vágva.. Úgy szeret ahogy vagyok. De persze azért néha ki csinosítom magam és olyankor le esik az álla. De annyira édes tud lenni mikor reggel égnek áll a hajam hulla fehér és sápadt arcom van lóg rajtam a pizsama és azt mondja hogy " gyönyörű vagy és te vagy a legcsodálatosabb a világon " olyankor mindig mosolygok és meg kérdezem hogy ezt komolyan mondja vagy csak még nem lát rendesen a reggeli homályban? Erre az a "válasz" hogy megcsókol felkap és az ágyban kötünk ki ;) 22 L
2016. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5 vagyok. Azt is csinálhatod, hogy online próbálsz körülnézni új helyeken. Egy kicsit többet mutatni magadból, hogy ki vagy. Írni, hagyni kis nyomokat, amire valaki felfigyelhet. A lényeg, hogy kis esélyeket teremteni, ahol észrevehet az, akinek észre kell vennie.


Meg ahogy te egyre érettebb leszel, egyre jobban kidolgozod a személyiségedet az is segíteni fog. Mert amíg kicsit elmosott vagy addig is nehezebb meglátni, hogy nah ez itt milyen.

2016. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De a lényeg, hogy nincs veled semmi baj. Még van laza húsz éved erre :D
2016. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem keseredsz bele, addig semmi gond. Senkit nem zavar hogy jól érzed magad, bár mindenki tudja hogy ez csak álca. (: Majd kinövöd
2016. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!