Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy elvált, vagy elhanyagolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elvált, vagy elhanyagolt nőnek lehet szimpatikus egy 18 éves srác?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy elhanyagolt nőnek minden pasi szimpatikus
2016. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyáron dugtam egy 40 éves, elvált anyukával akinek egy 6 éves és egy 17 éves gyereke van.


Mondjuk a 18 éves már eléggé kemény, de hát próbálkozni kell, aztán vagy lesz valami, vagy nem.


Ahogy idősödsz majd, úgy ahogy nő a korod egyre kevésbé lesz gond az az idős nők szemében. Van idősebb ismerősöm aki 27 éves és azt mondta most már elég gyakran tud idősebb nőket is dugni, mert a 26 évest már sokkal komolyabban veszik, mint mondjuk akár egy 22 vagy 18 éves srácot :)

22/F

2016. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

én 27 éves voltam, amikor érdeklődött utánam egy 18 éves srác, aki csak egy kellemes estét akart velem eltölteni. Azóta is együtt vagyunk :) Ennek már 8 éve

35/N

2016. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 A korban egyetértek, de nem akarok 10 évet várnk. :)


#3 Én inkább csak dugásra gondoltam, de örülök, hogy működhet egy ilyen kapcsolat. :) A család, baráti kör hogy reagált?

2016. szept. 26. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező: sajnos a család rosszul reagált, eléggé régimódi gondolkodásúak a szüleim :( de kénytelenek voltak megszokni. Ja és persze ne felejtsük el azt sem, hogy a párom anyukája kifejezetten féltette tőlem a kisfiát :D
2016. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.Annam idején kikezdett velem egy 44 éves, csak bamba voltam és nem vágtam mi van. Aztán szerencsére kaptam másik lehetőséget.
2016. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 évesen dugtam egy 40 évest. Ez nem elég neked mint jó példa? :D


Nem kell a végtelenségig várni

2016. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég a példákból, jöhet egy nő! :D
2016. szept. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!