Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire pontosan mutatható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire pontosan mutatható ki a terhesség?

Figyelt kérdés

Van barátom. Mindig gumival védekezünk. Szeptember elején félreléptem volt egy védekezés nélküli kalandom és terhes lettem.

Nem akarom hogy a barátom meg tudja.

Ha holnap véletlenül lyukas lenne a gumi meg lehetne állapítani hogy nem most lettem terhes hanem 3 héttel ezelőtt?


2016. szept. 26. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
meg hát, és igy kib.aszni vele k.va gáz lenne, ásd el magad b+
2016. szept. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez vagy kamukérdés, vagy tényleg létezik ilyen hülye, aki önként ugrik a pitbull kutyák közé azzal, hogy ezt pont itt kérdezi meg?

Amúgy ebben a helyzetben neked tényleg ez a legnagyobb gondod?

A becsült terhességi kor rajta van a gondozási papírokon + a szülés várható ideje.

2016. szept. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megtartod, és felnevelteted egy másik férfivaL?


Elveteted?


Talán még az első jobb, de valahol mindkettő undorító. Legjobban az új kis élettel b...l ki, bármit is teszel.

2016. szept. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kedves kis hölgy vagy... vele mindíg gumival a kaland meg anélkül végig grat aztán a lyukasgumi trükk és felnevelteted a drágáddal a kakukktojást. És ha x év mulva rájon és valami nagyon csúnyát tesz a drágád megsértőďsz? Miért is?
2016. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem dehogy neveltetném fel vele

elvetetném amúgy is fiatalok vagyunk hozzá

csak így talán nem derülne ki

épp mélyponton volt a kapcsolatunk szakítottunk is akkor feküdtem le mással de rájöttem hogy nekem nem kell más és sikerült helyrehozni.

2016. szept. 26. 01:36
 6/10 anonim válasza:
Így egy fokkal jobb, de csak egy fokkal ennél már csak az őszinteség jobb.. De a kaland gumi nélkül a drága meg szenvedjen gumiban aztán csodálkozol, hogy a kaland khm jobban csúszik meg esik...?? Szereted te azt a srácot, vagy csak egy jó baleknek gondolod? Amit tettél, old meg magad addig hogy tudsz egyáltalán a szemébe nézni?
2016. szept. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyébként egy két hét három négy már nem valószínű hogy belefér. Ha okos a drágád megbuksz bizony. A fentit tartom gondold át.Ne vegyél senkit palira csúnya dolog. Az abortuszt is fizesse aki csinálta vagy aki csináltata....közösen.Így lenne fair. Tudom az élet sem az néha, de így veled sem lessz az ha kidrül...és akkor ne csodálkozz semmin...tele a hiradó ilyenekkel...
2016. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy őszinte leszel és nem csapod be (ez lenne a legjobb megoldás..) vagy palira veszed, s évek múltán megtudja, ha addig is együtt maradtok... de ha így volna (jómagam sosem ütöttem meg nőt..) de tuti leb*sznék egy olyan szépet, hogy ott lenne vége mindennek.


Szóval inkább legyél őszinte.

2016. szept. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet állapítani.. Nekem a doki hétre napra pontosan meg mondta hogy 5 hetes +4 napos terhes vagyok és vissza számolva az nap ünnepeltük az évfordulónkat mikor megfogant a baba. 12 hetes UH-n pontosítani szoktak méretek alapján de ott is stimmelt minden. Szóval igen eléggé pontosan meg lehet állapítani hogy hány hetes terhes vagy.. De én sajnálom a párodat hogy így át akarod verni ráadásul duplán. 1 megcsaltad 2 rá akarsz sózni egy gyereket amit nem Ő csinált és el akarod hitetni vele hogy az övé... Ne haragudj de ez gusztustalan. 22 L 25+2 hkm
2016. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

No akkor számoljunk...

Ha szeptember elején estél teherbe, akkor már a ciklus közepén voltál. Mivel a terhesség kezdetét az utolsó menstruáció első napjától számolják, akkor már 2 hetesnek számított a terhesség.

Most lehetsz tehát úgy 5 hetes...


Elképzelem a szitut, hogy elmentek a nőgyógyászhoz a dumával, hogy "jaj, tegnap kiszakadt a gumi", és hopp, ott egy 5 hetes embrió az ultrahangon...


Három hetes eltérést bármelyik nőgyógyász meg tud állapítani, még a legbénábbak is.

2016. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!