Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek mi a max amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a max amit elfogadtok egy lány szépséghibájaként, ha szeretitek?

Figyelt kérdés
pl. saláta, nagy anyajegy, formátlan/felemás mellek stb... kérlek komolya válaszokat! Köszönöm :)
2016. szept. 23. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha farka van.


22/F

2016. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha szeretem akkor olyannak szeretem amilyen, nem érdekel mi a hibája , a hibáját is szeretem
2016. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Hiba nélkül senki nincs. Az hogy elfogadom-e vagy sem, az nagyban függ a hibával kapcsolatos egyéni tolerancia-küszöbökkel. A férfi is meghatázozhat ideált, a lány is, aztán amikor majd évekig nem talál olyat, akkor elgondolkodik.
2016. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
elképzelek most egy formátlan felemás melleket mik tele vannak anyajegyekkel és rájuk van pakolva egy friss ropogós saláta ketchuppal, majonézzel...wow xD
2016. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem külsö alapján döntöm el hogy ki lesz a partnerem :)

Ha emberileg egy rongy alak a nő akkor lehet felőlem topmodel is két anyajeggyel a homloka közepén akkor sem jönnék össze

Viszont ha embrielg oylan nő aki mellet jol érzem magam akkor nincs is szépséghiba mert ugy szeretem ahogy van

2016. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem..akkor bármit..
2016. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább olyanokat tudnék mondani amiket nem tudnék mint pl. ha kancsi (nagyon), ha kövér, esetleg csonka, erős test szőr amit nem ápol rendesen, ezek amiket nem tudnék elfogadni
2016. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen hibát nem tolerálok.
2016. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!