Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is jobb melegnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb melegnek lenni? Nem kell gyerek miatt aggódni, két férfi jobban megérti egymást, és sokkal szabadosabb is az egész, sok szex is van, a felek nem sértődnek be és akár hármast is bevállalnak.

Figyelt kérdés
Egy férfi tudja mi kell egy másik pasinak.
2016. szept. 22. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem biszexnek lenni a legjobb! ;)

N

2016. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha ferfi lennek akkor meleg lennek. Biszex vagyok.


N.

2016. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb, ez buta felfogás.


Kényelmesebb. -ennyi.

2016. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
hülye ßuzi.
2016. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jobb. Ez beállítódás kérdése. A legtöbb férfi iszonyodik a gondolattól is, hogy lefeküdjön egy másik férfival.
2016. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze. A nagy-könyv is valójában Ádám és Béla történetével kezdődik. Na meg a jövő p@nája amúgy is a s@gg, a heterók csak vissza vágynak anyuci hasába azért tolják hüvelybe.
2016. szept. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát,apukám azt mondta,hogy igazi,őszinte kapcsolat csak két férfi között lehet - Most volt a 20. házassági évfordulójuk anyukámmalXD Én levontam a tanulságot,mindegy,hogy kit szeretsz csak meg ne házasodj:D
2016. szept. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyierővel akkor leszbikusnak lenni a legjobb 2 nő nem tud gyereket csinálni ráadásul a nők tudják mi a jó.... Bár nem tudom te arra fel izgulsz hogy más pasit dugj vagy Ő dugja az ánuszrózsádat? Vagy egymást farkát kapjátok be? Mellesleg a 3-ast hogy képzeled? Plusz férfi? Vagy plusz nő mert akkor megint csak aggódhattok hogy felcsináltátok a lányt.. De igazából a választás a te kezedben van.. 22 L
2016. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ki nem állhatom a buzeránsokat..
2016. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Melegnek lenni az egyik legrosszabb dolog,ami emberrel történhet.

Fúj.

2016. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!