Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy haverom anyjáról megtudtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom anyjáról megtudtam hogy titokba prosti. Mondjam ezt meg a fiának szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ő dolguk meg minden, de ilyenkor mi lenne a korrekt a részemről, ha hallgatok felőle? Amúgy ciki a helyzet, mert mi van, ha haverom is tud róla és akkor beégnék...

2016. szept. 18. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Neked tetszene hogyha beleszólnának a családi ügyeidbe?
2016. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
általános szabály: rossz híreket sose mondj ha nem muszáj főleg más családjáról.
2016. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1-es. Neme sne jól nekem se nyilván. Azért is tettem fel a kérdést, hogy mi volna a helyes ilyenkor. De nem lenne sunyiság elhallagtnom?
2016. szept. 18. 18:17
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Sunyiság? Egyszerűen nem tudsz róla és kész.

Ne avatkozz mások életében, ott van neked a sajátod

2016. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert lehet olyan szitu idővel, hogy haverom megtudja más valakitől és akkor nekem lesz majd szar érzés, hogy én meg titkoltam előle. Lehet neki is jobb lenne, ha tőlem tudná meg, mint egy idegentől nem?
2016. szept. 18. 18:23
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Én őszinte vagyok. Barátod. Mondd el neki. Rossz lesz, de inkább az igazság fájjon, mint a hazugság/tudatlanság vigasztaljon.
2016. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

nem lenne jobb. hidd el.... ha neked szegezi a kérdést esetleg, akkor mondd, hogy hallottál ilyesmit, de nem hitted el, mert tudod milyen rendes nő az anyja.


Őszintén szólva nem tudhatod 100 százalékra hogy tényleg k..a-e, így ha véletlen mégsem az, akkor a bariból hari lesz. na az nem hiányzik.

2016. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
31%
Nem, semmi közöd hozzá.
2016. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Letesztelted már a muterját szexuálisan?
2016. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne mondd el. Nem érsz el vele semmi jót, csak rosszat. Az ilyenről nem illik tudni, beszélni. Ha izgat, mert gondolom a rosszlanyokon jöttél rá, menj el hozzá. Egyébként meg hallgass.
2016. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!