Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, akik azt írjátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik azt írjátok, hogy minden nap szeretkeztek a párotokkal, mivel foglalkoztok?

Figyelt kérdés

Szóval, mivel foglalkoztok egésznap, hogy minden nap van kedvetek meg energiátok szexelni? Vagy ez a mindennapos szex, pusztán kamu a válaszokban?

Ugyan olyan élvezetes szexelni minden nap, mint mondjuk heti 2-3 alkalommal? Tudom, hogy mindenki más, de néha olvasok itt olyanokat, hogy csak nézek. Valaki írta nem régiben, hogy náluk általában napi kettő-három szex van, és huszon évesek, tehet elvileg már önálló, dolgozó emberek. Nekem ez annyira furcsa, mert nyilván csak magamból tudok kiindulni, de ha végig nyomom tisztességesen a 8-10 órámat, élni sincs kedvem este, nemhogy szexelni, pedig szellemi munkát végzek. Vagy csak engem szív le ennyire a munka?

N


2016. szept. 16. 22:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10

Nem azt írtam, hogy nincs időm. Van bejárónőm, nem kell se főzni, se mosni, se takarítani hála égnek.

Egyébként köszi mindenkinek a válaszokat, mentek a zöld pacsik.

Inkább kedvem nincs azt hiszem, talán a túl sok stressz, vagy ilyesmi lehet az oka. A testem kívánja, de agyban nem biztos, hogy ott tudnék lenni.

2016. szept. 16. 23:15
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Pedig a szex jó stressz oldó 2-es voltam ;)
2016. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, igazad lehet. :)
2016. szept. 16. 23:28
 14/18 anonim ***** válasza:
én egyetemre járok barátom gyárban dolgozik de egy-két ritka kivétellel mikor pl hajnalban keltünk és egész nap úton voltunk vagy valami mindig van szex, akármilyen fárasztó a napunk ahhoz sosem tudunk fáradtak lenni hogy szexeljünk
2016. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Semmi köze a stresszhez vagy időhöz, teljesen normális, kiegyensúlyozott, boldog emberek többsége sem kívánja a szexet mindennap, feltéve persze, hogy amúgy jut nekik :) Teljesen típusfüggő a dolog. Inkább az a ritka, aki naponta csinálja, pláne ugyanazzal a partnerrel.


Gondolj bele, nyaraláson, ahol lazítasz, van időd, mindennap kívánod? Nem. Tehát nem a körülményekhez van köze.

2016. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz hozzá tartozik, hogy nem friss kapcsolatokról beszélek, és pláne nem tizen-huszonévesekről. Az egy teljesen más dimenzió :)
2016. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 picoka92 válasza:
59%
Jah. Csak amikor a gyerek 10kor fekszik le, apa meg ejszakas, akkor akarhogy is akarnam nincs ra ido. Vagy hivjam fel a szomszed fiut? Tul nagy kenyelemben el itt egy ket valszolo aki minden esetben tud ra idot szanni. Bar olyat is ismerek aki lepasszolja ezert a gyereket a nagyiknak egy hetre...
2016. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem foglalkozás kérdése. Én kívánom a páromat minden nap, akár többször is. 12 órában dolgozok, mégis megy a dolog. Amikor hostess voltam, amikor bolti eladó, ugyanúgy kívántam. Találkoztam lusta pasival is, akinek a heti 2-3 elég lett volna, mert ő dolgozik és fáradt. Nem is lett semmi a dologból.
2016. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!