Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, akik azt írjátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik azt írjátok, hogy minden nap szeretkeztek a párotokkal, mivel foglalkoztok?

Figyelt kérdés

Szóval, mivel foglalkoztok egésznap, hogy minden nap van kedvetek meg energiátok szexelni? Vagy ez a mindennapos szex, pusztán kamu a válaszokban?

Ugyan olyan élvezetes szexelni minden nap, mint mondjuk heti 2-3 alkalommal? Tudom, hogy mindenki más, de néha olvasok itt olyanokat, hogy csak nézek. Valaki írta nem régiben, hogy náluk általában napi kettő-három szex van, és huszon évesek, tehet elvileg már önálló, dolgozó emberek. Nekem ez annyira furcsa, mert nyilván csak magamból tudok kiindulni, de ha végig nyomom tisztességesen a 8-10 órámat, élni sincs kedvem este, nemhogy szexelni, pedig szellemi munkát végzek. Vagy csak engem szív le ennyire a munka?

N


2016. szept. 16. 22:29
1 2
 1/18 picoka92 válasza:
Khm. Lehet epp ezzel foglalkoznak... :D
2016. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Főiskolán vagyok utolsó éves.. Gyermeket várok szóval még jobban kívánom mint előtte.. Terhesség előtt diákmunkáztam gyárakban 8 de akár 12 órát is és még utána főztem mostam takarítottam és igen még így is szexeltem a párommal mert kívántam. Szóval nálam nincs az hogy " Jajj most neeee mert fáradt vagyok.... " 22 L
2016. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem kamu, kb 5 perce beszéltük meg, hogy ma biztos nem, mert örülünk, hogy ülni tudunk. :D

27 n

2016. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2

De minden nap, hétfőtől vasárnapig éveken át?

2016. szept. 16. 22:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Mivel elég nagy a szexuális étvágyam, így 16óra meló után is kívánom. Szellemi és fizikai munkát is végzek, illetve elkezdtem egy esti sulit is.

Valahogy úgy tudnám ezt megfogalmazni, hogy a nap legjobb része az, amikor odabújhatok este a páromhoz. Ha már ölelkezés, abból meg többnyire szex lesz. A vicc, hogy kettőnk közül én igénylem inkább a mindennaposat, habár nyilván nem dob le magáról. :D

L/22

2016. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező 2-es vagyok 2 éve vagyunk együtt és talán ha 2-3 olyan eset volt mikor nem volt szex. Mert vagy nagyon beteg voltam vagy nagyon erős migrénes fejfájásom volt.. Mi " azokon a napokon " is szexelünk természetesen akkor óvszerrel
2016. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát majd bébi mellett nem marad erőd :D de időd sem nagyon a napi élvezetekre :)


Ez csak egy kis kaján piszkálódás, 1-2 éves kora körül visszaáll a régi rend, jó egészséget nektek és könnyű szülést :)

2016. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Biotechnológusként dolgozom egy multinál napi 8-10 órát, aztán leckét kérdezek ki, vacsit főzök, mosok, takarítok, leviszem a kutyát, szendvicseket gyártok másnapra, fürdetek, mesét olvasok. Gyors esti zuhany a párommal, és már egymásnak is esünk. A napunk méltó zárása a szex, jobbat alszunk, erősebb a kapocs köztünk, jobban indul a másnap. Mondjuk én mindig is amolyan örökmozgó típus voltam, aki nem tud 5 percig megmaradni egyhelyben. Mindenki máshogy működik, nem értem miért kell rögtön hazugnak titulálni azokat, akik másképp "működnek".

37N

2016. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze nem is lepődnék meg azon ha baba mellett nem lenne. De mindennek meg van a maga szépsége
2016. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mkonek arra van ideje amire idot szan.

Vagy ide irni vagy dugni. Lmegyek etterembe fozes helyett es szexelek.

2016. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!