Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyire vagytok vevők az ilyesmire?

Figyelt kérdés
Én az életben nagyon domináns típus vagyok, de szexben néha teljesen le tudok menni kutyába, nagyon fel tud izgatni ha a pasi megaláz (megpofoz, elfenekel, tépi a hajam, megkötöz, leköp). Mondjuk az is nagyon felizgatna, ha egy kisebb vibrátorral a puncimban kéne elmennem vele valahová. Fiúk ti mit gondoltok az ilyesmikről? 19/L

2016. szept. 9. 16:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves #9-es!

Ha te is szeretnél, csak egy szavadba kerül! ;)

2016. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hidd el teljesen normális vagy! Én tapasztalt vagyok a BDSM világában. Így nyugodtan mondhatom, a rajongók legalább fele így csinálja, mint te…

A mindennapokban átlagosak vagy épp dominánsabbak, de a magánéletben…

Ez teljesen normális. Mivel a mindennapokban túl szigorú vagy magadhoz, így a szexben kompenzálsz. Kiereszted a gőzt…

2016. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
A bdsm egy beteges szar,ahogy azok is,akik művelik.Okádék,marhavagonra valók az ilyen férgek!
2016. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Teljesen normális gondolatok. Sokan fantáziálnak ilyenekről, csak kevesen merik megvalósítani.
2016. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!