Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vad, szenvedélyes szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad, szenvedélyes szex után nektek is fáj mindenetek másnap?

Figyelt kérdés
Szeretőmmel havonta-másfélhavonta szoktunk találkozni, ilyenkor jó ideig ki se bújunk az ágyból, sem egymásból. Másnapra ilyenkor van olyan izomlázam, hogy az valami hihetetlen. Fáj a nyakam, a vállaim, a hátam, a derekam, a combjaim. :D :D Persze nem panaszkodom, jóleső fájdalom ez, arra emlékeztet, hogy de jó volt nekem tegnap. Csak érdekelne, hogy más is szokott így járni?
2016. szept. 9. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, másnap próbálok kicsit hamarabb felkelni cigi kávé az erkélyen, csinálok neki reggelit utána pedig adok neki egy jó masszázst aminek hála jön egy második menet és utánna már semmi sem fáj (az izomlázra rá kell dolgozni)
2016. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nincs is jobb egy cigiszagu lehelletnél reggel:D
2016. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Jah a cigiszagú lehelet a legjobb. 😂😂😂
2016. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Általában nekem is fáj mindenem utána. Mi is elég ritkán találkozunk és olyankor beleadunk mindent. ;)
2016. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Evés elszokta venni meg a rostos üdítő nekem legalább is.
2016. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is vannak ilyen "szexnapok". Másnap total szétk.félve érzem magam: zsibbad a p.ncim,alig bírok lábra allni,izomlaz mindenhol. De jók is azok a napok... 😝
2016. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kellemes emlékek idéződtek fel bennem:)

Azt hiszem itt az ideje egy ilyen kapcsolatot keresni...:)))

2016. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. :D
2016. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem inkább utána fáj, szédülök és a lábam szószerint remeg :D

Barátom az aki másnap is hulla amit mondjuk megértek.

2016. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Közvetlenül utána én is úgy vagyok, hogy remeg kezem-lábam, kb. fél óra kell, mire lábra tudok állni, hogy ki tudjunk menni zuhanyozni. :)
2016. szept. 9. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!